Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány csaj koptatott már le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány csaj koptatott már le?

Figyelt kérdés

:) Egy őszinte kérdést tettem fel ide.

Hány csaj jött már be nektek életetek során és hánnyal lett is valami kapcsolatotok? (Lányok véleményére is kíváncsi vagyok)

Hogy ne mondjátok azt hogy szemét kérdéseket teszek fel én megvallom hogy 100 csajból akivel kikezdtem (vagy közeledtem felé) olyan 4-5 áll kötélnek. (A többi elhajtott hogy van barátom) dumával vagy simán lelépett/leépített meg ilyesmik.

Nem tudom hogy csak velem van e így vagy mással is de azért képbe szeretnék lenni hogy én vagyok nehéz ügy vagy másnak is kb ennyi az átlag szerencséje. A csajok ilyen válogatósak e.?


2011. okt. 20. 22:15
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Én azt birom mikor azon vannak kiakadva a csajok hogy nem jut nekik pasi meg stb. Mikor állítom 3x több férfi van mint nő.
2011. okt. 27. 00:35
 22/24 anonim ***** válasza:
76%
Viszont nincs annyi jóképű férfi, mint nő :)
2011. okt. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
a férfiak általába csak akor kotatnak le ha ronda de amúgy nem nagyon szoktak de a csajok azok mindig le koptatnak akármi vagy akármi mert imádják a szart keverni
2013. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Vad-Ász ***** válasza:

figyu!:

1.) 8.-ban osztálytárs-megbeszéltem vele a találkozót hétvégére,másnap meg aztmondta hogy kopjak le róla.

2.) Középsuli*1.osztály buszon egy csaj-elhivtam volna talira*elküldött a pics@ba

3.)Középsuli*1.osztály buszon-beszélgetni kezdtem egy csajjal de lekoptatott.

4.)régi osztálytárs -semmi sem lett

5.)városban-majdnem sikerült de a barátnője kicsit részeg volt és el akart menni 3 csávóval a közeli szórakozóhelyre ezért a csaj is ment.1-2 hétig sms-eztünk,majd kiderült van barátja

6.)majd meglátom lesz-e vagy nem(remélem ez már sikerül)

/

az eddigi próbálkozásaim alapján ezeket szűrtem le:

-ismeretlenül ne hivj el senkit.

-ha egy hete ismered ne hivd el sehova.

-ha túl régóta ismered ne hivd el hirtelen.

-ha buliban ismerted meg vagy másik szórakozóhelyen,ne keretsd másnap rögtön

-először beszélgess vele,következőleg mikor látod mutatkozz be és beszélgess vele,utána minden alkalommal kérdezd meg mien napja volt,hogy van.majd ha ugyérzed jól állnak a dolgok kérd el a mobilszámát.utána még nem tom mi lesz,esetleg elhivod kosarazni 1-et,majd randira(séta)

2013. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!