Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány egy suliba járunk már visszautasított, de azóta állandóan engem nézz (és úgy néz mintha azt mondaná gyere már ide)
2011. okt. 21. 18:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez egójának jössz be. Azzal h lesz@rod. A nők ösztönösen azokhoz vonzódnak akik érzelmileg függetlenek tőlük... Azzal h nem könyörögtél neki, meg nem siránkozol miatta, felkeltetted az érdeklődését.
2011. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
és akk eseteleg még az is megtörténhet h ő fog odajönni vagy ilyenről szó sincs?
2011. okt. 21. 18:49
 13/39 anonim ***** válasza:
52%
Próbálkozz be megint, lehet jó kapcsolat lesz belőle. Lehet idő kellett neki!
2011. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Passz... Ehhez ismerni kéne a lányt. Van amelyik úgy gondolja h ha a pasi nem kezdeményez akkor kezdeményezzen a csaj (ők a modernebb gondolkodásúak), s vannak akik szerint ez minden esetben a pasi dolga. (Ők azok akik inkább siránkoznak ha nem jött össze valakivel, ahelyett h tettek volna érte)
2011. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Majd írd ki h mi lett a vége. Kíváncsi vagyok igazam lesz-e sokadszorra is.
2011. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
köszi most gondolkodnom kell mi legyen...
2011. okt. 21. 19:00
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogalmaznék most ilyen durván, de a 67%-osnak igaza van. Ne próbáld bemesélni magadnak hogy bejössz neki, ne győzködd magad, inkább igyekezz túllépni ezen.
2011. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Lenne egy forradalmi ötletem. Mivel egyszer már próbálkoztál nála és lekoptatott, ennek ellenére mégis folyamatosan néz. Egy idő után, már nem jó taktika levegőnek nézni. Ez neked is szörnyű, mert rágódsz rajta és csak saját magadat őrlöd fel vele. Bölcsebb szembenézni vele és határozottan rákérdezni (ha kell mindenki előtt), hogy miért néz annyit és mit akar tőled. A határozottságtól minden nő megtorpan. Főleg amelyik ilyen bizonytalan. De ebből is látszik, hogy milyen hülye p*csa, mert egyszer már elküldött és ennek ellenére mégis folyamatosan néz és zavarba jön. Vagy szívatni akar, vagy ilyen hülye. Szerintem tedd túl magad rajta, ilyenekbe jobb nem belebonyolódni, csak feleslegesen kavarná fel a nyugodt életed. Majd találsz magadnak egy normálisat, amelyik el tudja dönteni, hogy mit akar. Amúgy nagy átlagban ilyenek a 17 éves lányok, csak külsőre érettek, agyilag még a korához mérten -10 évben számolj.
2011. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok de a 22 éves szaktársaim is bizonytalanok... szörnyű :S


Egyik barátnőmnél most épp minden klappol a párkapcsolatával, nincsenek gikszerek. Viszont most kitalálta, hogy ő egy régebbi udvarlója után ácsingózik akivel nem jött össze soha. És persze a barátja most nem olyan jó neki, mert a régi össze nem jött pasi jobban vonzza... no comment.

Másik barátnőm pedig dobta a barátját 4 év után, mert nem volt "férfias" és összei is jött meg nem is egy tuskóval, aki néha tud udvarolni a maga modorába, de egyébként szarja le a lányokat. Nos a vége szakítás lett (ha ez egyáltalán az volt) és a barátnőm visszament a régi pasijához, de nem azért mert bánja tettét, hanem mert nincs más. Szóval nem maradjék egyedül... engem meg sírba tesz mindkettő a maga kis hülyeségével.


Tanulság? CSAK STABIL LÁNNYAL KEZDJÉL! Különben mindig szívni fogsz! Amikor a férfi úgy érzi, hogy nirvana van minden téren a csajok mindig kitalálnak valamit!


Hallgass a "vénlányra".

2011. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Hát én tuti hagynám a francba a helyedbe... én ha nekem egy pasi nem tetszik nem húzom az agyát egyértelmű jeleket adok hogy bocsi de ez nem fog működni köztünk. és utána még nem keltek benne reményeket. kerülöm a társaságát és a szemkontaktust is. ez nem azt jelenti hogy bunkózok vele de nem mutatok semmi jelzést...
2011. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!