Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy 17 éves lány?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves lány egy suliba járunk már visszautasított, de azóta állandóan engem nézz (és úgy néz mintha azt mondaná gyere már ide)
2011. okt. 21. 18:19
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
25%

ő nem fog odamenni, de bejössz neki. csak a hiúsága miatt utasított el, vagy csak egyszerűen azóta "vett észre". hajrá :)

18L

2011. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
33%

"ő nem fog odamenni, de bejössz neki. csak a hiúsága miatt utasított el, vagy csak egyszerűen azóta "vett észre". hajrá :)

18L"


Nah egy újabb álomvilágban élő idealista barom...

2011. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
a 11:31 es válaszoló után már nem tudom mit csináljak..
2011. okt. 23. 13:20
 24/39 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ne foglalkozz vele. Mármint a 11:31-sel. Mindenki leírta világosan h mi van, erre jön egy hü.lye pic.sa, aki összezavar. Nehogy már bevedd azt a maszlagot amit a lányok mondanak. Tudod, nőnek csak akkor higyj, ha ló leges a sírján...
2011. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
93%

egyszerűen csak leírtam h mit gondolhat egy korombeli lány ilyenkor. idealista barom? mintha a legtöbb tini lány nem lenne az. vagy csak én születtem rossz helyre.

van egy lány, aki örökké téged néz. valószínűleg nem véletlen. aki annyira nem érdekel minket, azt nem bámuljuk. velem is esett már meg olyan, hogy egy srác bepróbálkozott nálam, de elutasítottam, mert vagy hirtelen jött, vagy pedig nem akartam rögtön a srác nyakába ugrani h jaj de jó már rég erre vártam. (inkább az első).

lehet lepontozni meg hülyének nézni, de ez a véleményem.

egyébként annyi az egész, hogy valamikor egy véletlen szituban hozzászólsz, és kb 10 másodperc alatt le lehet venni, hogy hogy viszonyul hozzád.

kövezzetek meg, mert merek még romantikát látni a korosztályomban.

2011. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
A fiatal lányokra ne hallgass, nem ők tehetnek róla, hogy kizárólag érzelmi alapon gondolkodnak, nekik más az agyuk is mint nekünk, nem tudnak önmaguktól függetlenül reálisan viszonyulni egy ilyen témához. Csak azt tudom tanácsolni, amit előbb is írtam, végre tegyél pontot az ügy végére. Légy férfi, határozottan állj elé és kerek perec kérdezd meg tőle, hogy miért néz annyit és mit akar tőled, mert egyszer már elküldött. Ezzel lezárnád végre ezt a témát és nem rágódnál többet rajta. Hidd el, egy megkönnyebbülés! 19/F
2011. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
ilyen alapon az a bizonyos 17 éves lány is szürreálisan, érzelmi alapon gondolkodik :)
2011. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem? Más különben nem lenne ilyen nehezen kezelhető ez a helyzet!
2011. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
ma például amikor észrevette h mögötte jövök úgy elkezdte riszálni a seggecskéjét mint ahogy ezt soha...
2011. okt. 25. 18:01
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj oda hozzá és kérdezd meg h miért néz téged ennyire. Ha meg rmár a valagát is riszálja, akkor tetszel neki. Valószínű, hogy előtte azért mondott nemet, mert meghökkent, és csak utána gondolkodott. ÉS ne az okoskodó idiótákra hallgas, akik 25 éves férfi létükre állitólag tudják, h mit gondol egy 17 éves lány. Kérdezz rá. Szerintem igent fog mondani!
2011. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!