Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Félénk, kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Félénk, kedves, visszahúzódó fiúknak van esélye nálatok vagy ássam inkább el magam?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 22:36
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:11


mégis hogyan kezdjek el udvarolgatni, amikor úgy elvették az maradék önbizalmamat is?


ha nincs jelzés alányok részéről, hogy bejövök nekik, akkor én minek próbálkozzak?


hogy kapjak egy hatalmas pofáraesést és mindenki engem nevessen?

2011. okt. 25. 00:16
 22/41 anonim ***** válasza:

Mindenki a negatív tapasztalatokkal jön. Ha én is csak sajnáltattam volna magamat, amiért egy srác úgy átb@szott a palánkon, hogy még kettőt visszapattantam, nekem se lenne most senkim.

Te nem adsz a lányoknak pozitív jeleket, azok sem adnak Neked. A hegy meg a Mohamed. Azt gondolod, majd az öledbe hullik egy szexistennő és egész nap Téged fog csodálni? Próbálkozni kell, máshogy nem fog menni!

2011. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Ti lányok könnyen beszéltek, jönnek a pasik naponta hozzátok.


Nem is érthetitek meg a fiúknak milyen nehéz.

2011. okt. 25. 00:23
 24/41 anonim ***** válasza:

ma 00:23!


Ez a beszéd! Így kell bánni a lányokkal, ez jön be nekik.

2011. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 napietus ***** válasza:
ja, csúszik a fű, tudjuk :) meg fújt a szél. vagy meleg volt. vagy hideg. tudjuk, 30 éve ezért kapunk ki :D (utóbbi időket leszámítva, persze).
2011. okt. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, csak hozzám fiatal vagy. Lesz barátnőd, nyugi, de ne görcsölj, először csak haverkodj lányokkal, akkor megszokod őket és nem fogsz stresszelni :)
2011. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Persze, a pasik jönnek és mennek, minden ujjamra egy, mi? Hát képzeld, nem így van! Nem akadt soha minden ujjamra egy pasi, sőt, általában egy sem. Elküldtek mind a fenébe, amint megtudták, hogy érdeklődöm irántuk. Még csak nem is személyesen.

Az első barátomról kiderült, hogy folyton átvert, lemondta a randikat, csak meg akart volna dugni (akkora tahó módon akart becserkészni), de közben két másik lánynak is csapta a szelet. Sőt, az orrom előtt hajtott rá a húgomra. Az egész suli rajtam szánakozott, amikor kiderült. Hogy tuti én vagyok a frigid pics@. Mindenkinek azt osztotta, hogy én ilyen meg olyan vagyok.

Igen, marha könnyű volt nekem. Nem is értem, miért nem volt önbizalmam sokáig.

És képzeld, összeszedtem magam, eljártam szórakozni és megismerkedtem egy csodás pasival és már két éve együtt vagyunk.

De igen, csak Neked lehetnek lelki nyomoraid, meg azoknak, akik kívül hordják a szaporítószerveiteket!

2011. okt. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:31


Bocsánatot kérek!


Egyszerűen már annyira el vagyok keseredve, mindenkinek van párja a környezetemben.

Csak nekem egyre rosszabb, hogy nincs kit szeretnem, aki viszont szeretne.


Annyira rossz már egyedül ennyi év után, kijön már azért ez. Főleg, mert elég érzelmes vagyok fiú létemre.


Már egy nyavalyás ölelésnek is örülnék, ha olyan lánnyal történne, aki vonzó a számomra.

2011. okt. 25. 00:46
 29/41 anonim ***** válasza:
Persze h van, csak az számít, h jól nézel-e ki. Az önbizalom csak annyiban számít, h oda mersz-e menni a lányhoz.
2011. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
//Te megint ugyanaz vagy, mint aki a multkor olelest kert?
2011. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!