Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ciki nagyon ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki nagyon ha egy lány elhív találkozóra egy fiút és nem él vele?

Figyelt kérdés
Mindenféle kifogásokat talál és ha említed neki, akkor mindig kitér a válasz elől.
2011. okt. 25. 19:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak fél. :)
2011. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fél, nem olyan Ő ahogyan megismertem pár év levelezés alatt, szerintem bátor, vannak dumái :) Én 20 vagyok fiatal vagyok hozzá képest, Ő már idősebb jóval. De nem kell egyből rosszra gondolni, csak szeretném tudni, hogy kivel levelezek és ez nem lenne olyan nagy kérés én legalábbis úgy gondolom.
2011. okt. 25. 20:39
 13/21 anonim ***** válasza:
MSN-en mindenki bátor.
2011. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Azis lehet, hogy igazából egy 70 éves vénemberrel leveleztél, csak azt kamuzta, hogy 30 éves. És letöltött képeket küldött magáról.
2011. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem ilyen jellegű kapcsolatra utalt!


Ha már évek óta leveleztek, miért nem kérdezed meg tőle, miért nem akar személyesen találkozni?

Ha meg a levelezés nem társkereső, érzelmi jellegű, akkor Te miért akarsz találkozni?

2011. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból, hogy mégis kivel levelezek
2011. okt. 25. 22:27
 17/21 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem az, akinek leveleiben leírja magát.

Vagy attól tart, hogy járni akarsz vele.

Ebben az esetben viszont nem ciki, ha találkozóra hívtad.

2011. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
ilyen volt az egyik barátom is :) rettentően félénk...még hozzám szólni se mert nem is tartott sokáig ez a kapcsolat..deh szerintem ha nagyon tetszik v valami akk hívd el még 1x veszíteni sokat nem fogsz lehet h el is megy de ha úgy érzed h ez az egész neked nem ér meg annyit akkor hagy a francba az egészet:) találsz majd jobbat is !
2011. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
jaj ilyen nálam is volt.. még elég naiv voltam, már hetek óta leveleztünk 1 fiúval mondta h szimpi vagyok, tetszek neki, meg h meg akar ismerni.. mondtam neki h ne a neten beszéljünk hanem talizzunk.. mindenféle kifogásokat keresett h pl. beteg, melózik, nincs pénze, de azé én menjek lakásra... majd álmában.. vicc
2013. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok lányok!
2014. júl. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!