Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Szerintetek rosszul döntöttem?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, tehet kb egy éve ismerek egy lányt, ilyen interetes haverságnak indult a kapcsolatunk. Ez eleinte nagyon jól működött. Na már most az történt hogy ő abba városba tanult tovább ahol én is a tanulmányaimat folytatom. Találkozgattunk hiszen miért ne tettük volna erre vártunk. Eleinte láttam rajta hogy nagyon szégyenlős ami meg is lepett mert chatan elég merész szokott lenni. A legutóbbi helyszín egy híd volt, én le szerettem volna mászni a híd szerkezetébe tehát a pillér és az utest közé de ahogy átléptem a korláton rögtön visszarántot mondván hogy ő tériszonyos és látni sem szereti ha valaki ilyesmit csinál, ez kicsit fúrcsa volt, pedig mondtam neki hogy nem elősször csinálom. Aztán elkezdtünk beszélgetni és észrevettem hogy bújik hozzám azután ha jól emlékszem a fejét a vállamra hajtotta. Csodálkoztam, mert korábban azt mondta hogy az ilyen dolgok nagyon távol álnak tőle és nem birja az ilyesmit. Úgy éreztem talán most elmondhatom neki hogy mit gondolok és így átadtam neki egy papírectlit amin egy matematikai egyenlőtlenség volt aminek ez az eredménye:

i<3u Most per pillanat várom hogy mi leszz, már ezerszer megbántam hogy odaadtam neki.


2011. okt. 28. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos volt tőled, hogy egy matekpéldával vallottál neki! :) Szerintem jól tetted :) Meg most, hogy meg is oldotta és kérte, hogy beszéljetek akkor szerintem már sínen vagy! :)

Sok szerencsét!

T. L/17

2011. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!