Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi bajotok a metalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi bajotok a metalos pasikkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 18-25 évesektől kérek választ.
2011. okt. 29. 12:27
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
49%

Nekem kimondottan a nagydarab szőrmókos pasik jönnek be. Akik alatt ott a Harley és a motor zaja alatt dübörög a metal is.

Mennyit álmodoztam arról, hogy eljön értem egy ilyen, én mögé pattanok és eldübörgünk a naplementében...


22/L

2011. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
33%

Dimmu Borgir? Van benne kopasz ember is.


Hülyeség a metáloscsak hosszú hajú lehet. Látszik hogy beszűkült vagy.

2011. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de szerintem Te vagy az aki pózer nem az akinek rövidhaja van és rocker. Annyi a Te bajod, hogy nincs stílusod és képviselni akarsz egyet...;)
2011. nov. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 /Anita_'94/ ***** válasza:
45%
Nincs bajom a metálosokkal, csak nem tetszik a hosszú haj egy pasin. Amúgy a faterom is metált hallgat (főleg Slayert és Metallica-t), mégis mindig borotválja a haját. Biztos ő is pózer :D
2011. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
Neked, kedves kérdező, nem az a bajod a csajokkal kapcsolatban, hogy metált hallgatsz, és úgy öltözködsz, hanem hogy egyszerűen hülye vagy. Képviselni akarsz egy stílust, ahogy már írták előttem is, és aki nem aggatja magára az összes stílusjegyet, az neked pózer. A Metallica szerinted azért kezdett el másfajta zenét játszani, mert levágatta a haját? Mellesleg a Death Magnetic albumuk teljesen olyan, mint a Load előtti albumaik, úgyhogy visszatértek a régi stílusukhoz (bár nekem a St.angerrel sem volt már semmi bajom). És rengeteg metál bandában van még rövid hajú, vagy kopasz ember. Ez a véleményem...
2011. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

7:49!


A Dimmu Borgir nem metal. Csak valami értelmetlen, gyors, ész nélküli darálós, népbutító zene.


7:57!


Inkább azoknak nincs stílusa, akik próbálnak metalosok lenni, de inkább úgy néznek ki, mint a kretének.


9:58!


Ami 1991 után adtak ki, az mind gyalázat. Lejáratták a metalt. Ócska, kommersz zene lett az egész. Eladták magukat. Ezért volt a hajlevágás is. Meg azért is, mert hülye, rövid hajú pop/rock bandákat akartak követni. A Metallica egy áruló banda. 91 előtt volt az igazi.

2011. nov. 2. 10:28
 17/59 anonim ***** válasza:
100%
Dimmu Borgir miért ne lenne metal? black metal Te tudatlan, akár milyen sz*r akkor is metal....
2011. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:

11:11!


Nem metal. Csak tudatlanok mondják annak, akik még egy egész hangjegyet sem láttam. Nemhogy még kottát. A Dimmu Borgir egy vicc, amit egy kezdő gitáros is ész nélkül meg tud tanulni még akkor is, ha rossz a felfogása hozzá. Úgy látszik sokan nem tudják mi az igazi metal és ki az igazi metalos.

2011. nov. 2. 11:30
 19/59 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Dimmu Borgir-t. Black metal. És szerintem király. És aki nem hosszú hajú az már mindjárt úgy néz ki mint egy kretén? Ezt neki mondd a szemébe: [link]
2011. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
Maga a black metal sem metal.
2011. nov. 2. 11:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!