Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi bajotok a metalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi bajotok a metalos pasikkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 18-25 évesektől kérek választ.
2011. okt. 29. 12:27
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim válasza:
100%
Nem azért nincs barátnőd mert metalos vagy, hanem mert egy gyökér. Az általad felsorolt bandákban is vannak rövidhajú "kretének". Példának ott a hidrogénfejű Paksi vagy a Judas Priest énekese, akiről példát vehetnél és elgondolkodhatnál hogy nem kellene-e a f@sz másik végén keresgélned...
2011. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 Volkolak válasza:
szerintem is inkább az lehet a probléma veled ,hogy egy idióta vagy. ami bandákat felsoroltál ,legalább a negyedében van rövidhajú vagy kopasz tag. az meg ,hogy felsorolsz egy rakás mainstream bandát nem azt jelenti ,hogy hű ,de okos vagy ,hanem inkább az ellenkezőjét. mi az ,hogy a Black Metal az nem metal ? :D:D meg úgy mellesleg közölném ,hogy nem minden Black Metal banda sátánista ,és a arc festés sem mindre jellemző:D nézzél utána a témáknak ,és ne itt hadoválj hülyeségeket.amúgy meg ,mert tudsz kottát olvasni ,meg zenélni ,attól még nem értesz hozzá!
2011. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:

Tudod te hány fiatal zenél? Dobol, gitározik. Nagyon sok. Igaz sokan hobbi szinten, de nagyon sokan. Szóval ettől még nem leszel műértő.


Dimmu borgir számmora az igazi metal (hagyjuk ezt a black, death stb ökörségeket). Nézd meg a 2010-es svédországi koncertjét. Kivitte a svéd nagyzenekart (igen, totálba, kórusokkal együtt, mindennel). Öregem, Dimmu az egy nagyon igényes banda a szemembe.


Gondolom neked a metal akkor a Graveworm és társai. Hát ezek igénytelen zajcsapások csak. A metal dallamos, nem hangszer-szzétzúzós. Cradle of Filth? Nagyon jó metal.

2011. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.

# 11/33 Időpont ma 07:33

Lehet hogy egyszer Én leszek a lovagod? :)

26F

2011. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te tényleg egy idióta pózer vagy!!!

Csak azért mert nem vagyok hosszú hajú attól még hallgatok ősrégi zenéket és nem divatból hallgatom!!!

Nem értem mi a bajod a Metallica-val?Meg sem hallgattad az új zenéiket ,vannak benne jók is!!!

22évesen zenekaros vagy ,nagy ügy,ki nem szrja le?Hidd el ha jól állna nekem a hosszú haj akkor talán az lenne de nem az mert úgy néznék ki mint valami homár...Remélem hogy vannak olyan barátaid akik majd egyszer poénból levágják a hajadat miközben alszol!!!Tényleg mekkora egy kretén vagy!!!Itt nem a zene stilusoddal van baj hanem Veled !!!Sorry de ez az igazság!!!

2011. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim válasza:
Nos, úgy veszem észre, a kérdésről áttértünk egy teljesen más,témára. 22 évesen zenélsz és megszakadsz a munkától, emellett minden olyan ember pózőr aki metalt hallgat de nem hosszú a haja. Emellett betegesen ragaszkodsz a saját nézeteidhez. Ha mindezt figyelembe vesszük, akkor nem a csajokkal van a baj, hanem veled! De kíváncsi lennék akkor mit panaszkodnál amikor 2 munkahelyed lenne, emellett zenélnél(12 éve tanulok zenélni, tehát tudok kottát olvasni) és minden percedet úgy kellene beosztanod hogy hétköznap legalább 4-5 órát tudj aludni. Jelenlegi életem leírását olvashatod az előző mondatban, mégsem teszek fel hülye kérdéseket, a csajokkal kapcsolatban, ugyanis Én tisztában vagyok azzal, hogy ha nincs időm csajozni, akkor nem velük van a baj. Nálad viszont ezekszerint nem az idő a baj hanem a felfogásod!
2011. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 A kérdező kommentje:

15:11!


Érdekes. Ha jól tudom mindnek hosszú haja volt. És amikor levágták (vajon kiknek és minek a hatására) igénytelen, ócska zenét nyomtak. A hajlevágás és a zene romlása nyilván a nagyobb közönségnek való megfelelés volt az oka. Emiatt kretének és pózerek. Még a Judas Priest énekesének is hosszú haja volt.


15:34!


Én vagyok idióta? Először is hivatkozok arra, amit a 15:11-es írtam. Másodszor, a Toxic Holocaust, Havok, Violator és Violent Force mióta mainstream? A te black metalod sokkal kommerszebb zene. És az nem nem metal, hogy van egy lefogás és olyan gyorsan pengeted, amilyen gyorsan csak bírod ész nélkül, aztán váltasz egy másik lefogásra kvintről kvintre (a black metal ilyen, ugyebár?). Az ilyet lehetne csinálni három hónapnyi gitártudással is. Ennyi a black "metal". A thrash metalhoz viszont három év is kevés. A groove metalhoz is.


16:00!


Hát ja. Az lehet, hogy sokan zenélnek, de az nem mindegy, hogy mivel érik be. Igénytelen, egyszerű sz@rral vagy technikás, gyors, kemény, dallamos és súlyosabb zenével.

Számomra nem a Graveworm a metal. Nagyon félreérted. A Cradle of Lóf@sz sem metal. Nem kemény. Nagyon lágy zene, mint a Justin Biver. Ha hallani akarsz dallamos metalt, akkor ajánlom a Slayertől a Dead skin mask-et vagy a Raining Blood-ot. Pantera-tól pedig a Cowbosy from hell, Revolution is my name, 5 minutes alone, The sleep, The art of shredding. Exhorder-től az Into the void-ot. Black Sabbath-tól szinte az összes Ozzy-val készült dalt. Na, ez a metal. Nem azok, amiket írtál.


17:38!


Majd ha kívülről fújod ezeket, akkor beszélhetünk arról, hogy ki a pózer. Ezt minden metalosnak tudnia kell. Ezek alapok. Ha hallgatod a zenét az még oké. De akkor se nevezd magad metalosnak. Nem arról van szó, hogy a rövid hajúak nem hallgathatnak metalt, hanem arról, hogy ők ne nevezzék magukat metalosnak. Meg azok se (hajtól függetlenül), akik az ócska fajta "metalt" hallgatják, mert lejáratják a hozzám hasonló embereket.

Nekem nincsenek olyan haverjaim. A haj szent dolog. Poénból nem vágjuk le egymásét. Nálunk max más jellegű poénok szoktak lenni, de hajvágás nem, mert az övön aluli és kreténség. Hallgattam a Metallica új számait. A Death Magnetic közelít a régihez, de még mindig nem az igazi. A Load Reload gyalázat a Black albummal egyetemben. A St. Angerben a pergődob úgy hangzik, mint valami ócskavas és nincs benne szóló. Ez a bajom az új Metallica-val.

2011. nov. 2. 20:53
 38/59 anonim ***** válasza:
Inkább el se olvasom amit írsz, úgy is hülyeség. Nézz már magadba, mindenki téged "támad", ezen azért elgondolkoznék barátom!
2011. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:

Én annyira szakmailag nem vagyok képzett, de ezt a kérdezőnek küldeném:

(Magyar bandák közül egyedül az Ossiant tudom meghallgatni, a többi egyszerűen... :S)


http://www.youtube.com/watch?v=B5htjpbKcrU


\m/ 22/L \m/

2011. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

a pergődob úgy hangzik, mint valami ócskavas és nincs benne szóló. Ez a bajom az új Metallica-val.


Te beteg vagy!!!!Most cáfoltál rá saját magadra!!!A metál miért is metál? Talán még a nevében is rejlik valami...

2011. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!