Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi bajotok a metalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi bajotok a metalos pasikkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 18-25 évesektől kérek választ.
2011. okt. 29. 12:27
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a Black Sabbath-os kérdés nekem szólt -e. Nem válaszoltam negyed órán belül, mert nem nézek fel 5 percenként GYK-ra. De tudom, hogy a Black Sabbath eredetileg blues zenét játszott, a nevük pedig Polka Tulk Blues Band volt.

Szerintem lehet jó zenét csinálni minimális zenei tudással is. Például a punk zene. (Amit gondolom, Te nem szeretsz, de ez ízlés kérdése.) Ha dallamos, jó zenét játszanak, ha valami újat mutatnak, ha jók a szövegeik. Igenis megválogatom milyen zenét hallgatok, csak nem ugyanazok a szempontjaim mint Neked. Én sem hallgatok meg minden szart amiben gitár van, hanem egyéni szempontok szerint szelektálok. Szép és jó ha egy zenész nagyon profi a hangszerén, de ha a zenéje unalmas, sablonos, átlagos, akkor nem hallgatom meg az igényessége ellenére sem. Ezért nem is tudom egy adott stílusra azt mondani, hogy rossz, mert egy adott stíluson belül vannak jó és rossz zenekarok egyaránt.

"A heavy metal a könnyűzenei műfajok egyik legextrémebb formája. (A kifejezés eredeti jelentése angolul nehézfém.)" -Wiki

Mivel a stílus a fémről kapta a nevét nem helytelen metálnak írni. Eleve külföldi szó, vagyis egy magyar embernek tökmindegy, hogy hogy írja le, mivel nincs rá magyar szabály.

2011. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
Küldtem üzeneteket. Azokra válaszolj. Megint negyed órád van hozzá.
2011. nov. 5. 13:29
 53/59 anonim ***** válasza:
Mi vagy Te, isten? mi az, hogy megszabad másoknak, hogy mennyi ideje van válaszolni? úgy pofán b@sználak te nagyképű f@sz.
2011. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézz magadba, minthogy köpködsz és "pózerezel".
2012. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Régen metálosként hosszú hajat akartam növeszteni. Most viszont sajnos elkezdtem kopaszodni, így hogy ne nézzek ki hülyén, rövidre nyírt frizurákat hordok. Ezekszerint egy idióta pózer vagyok.
2012. ápr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Na apukám.... A barátomnak rövid haja van és olyan bandákkal találkozott már és írt nekik extrém zenei kritikát akiket álmodban se gondolnál... -.-"
2012. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
Utolsó: vagyok Az igazi metalosok nem fikázzák egymás stílusát, zenéjét, mert nagyon gyerekes dolog. Nem a metalos pasikkal van bajom, szeretem, a hosszú haj szerintem is szép... CSak nem mindegy, hogy egy értéktelen, beszűkült ember rejtőzik e mögötte... Felsorolsz tíz bandát, mondjuk 5-6 éve gitározol, tudsz kottát olvasni és te akkor már zenélsz és kib metal vagy...:S Na mindegy, szerencsére az én barátom nem ilyen:) nem kérkedik más embereknek azzal, hogy mennyit tud a metalról, pedig ha valaki, akkor ő tud.
2012. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Remélem azóta le kellett vágatnod a hajad és magadat is b*zinak (ja bocs, pózernek) tartod :)))))))
2014. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
Én metálos lány vagyok és nekem csakis kizárólag a metálos pasik jönnek be, de nem nagyon vannak :(
2015. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!