Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi bajotok a metalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi bajotok a metalos pasikkal?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 18-25 évesektől kérek választ.
2011. okt. 29. 12:27
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
2011. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

Hogy megemlítette a kérdező a Black Sabbath-ot rájöttem milyen rég nem hallgattam már őket.


Így estére küldök mindenkinek egy kis melankolikus dalt altatóként:

http://www.youtube.com/watch?v=RuqVogBiYSU&list=PLF0155D8514..


Mindenkinek szép álmokat kívánok!

2011. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 Volkolak válasza:
Azon még nem gondolkoztál el te nyomorult ,hogy minden zenei műfajhoz más riffek kellenek ?! és azért más és más mindegyik ? xD nekem sincs már hosszú hajam ,mert elkezdett kihullani a hozzád hasonló hülyék és a nők miatt ,de nem érzem magam kevésbé metalosnak ,mint bármelyik hosszú hajú:D amúgy ,ha a Slayer-t emlegeted annyit ,akkor nem tűnt fel ,hogy Kerry Kingnek mindig is kopaszra volt borotválva a feje ????? amúgy nehogy már egy ilyen kis senki határozza már meg ,hogy mi a metal és mi nem, és ki lehet metalos és ki nem :D szétröhögöm magam az ilyen szánalmas "embereken" magam ,mint te. remélem ezeket az "értelmes" gondolataidat metal/rock zenei kritikusokkal is megbeszélted már :D:D
2011. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:

21:27!


Az metal és nem metál. A-val kell írni nem á-val.


13:47!


Kerry King a 80-as években hosszú hajú volt. Tehát nem volt mindig kopaszra borotválva. Látszik, hogy mennyire képben vagy a régi Slayer-rel. Az igaz, hogy minden más műfajhoz más riff kell, de itt a metalról van szó. Az IGAZI metalról és nem pedig a pózer glamről vagy a mai metal zenékről, amivel manapság le van járatva az egész. Az igazi metal bandákat felsoroltam és utána lehet nézni a riffeknek hangzásban és kottában egyaránt. Meg annak is, hogy amikor a fénykorukat élték ezek, akkor hogy néztek ki a tagok.

2011. nov. 3. 21:08
 45/59 anonim ***** válasza:
Hallod valahol ezt a szót, hogy "pózer" és most ezzel vagy ki? szánalmas csicska vagy b+....
2011. nov. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

Na jó, te tényleg szánalmas vagy. Nincs jogod megmondani, hogy mi a metal és mi nem az. Nincs jogod megmondani, ki metálos és ki nem az. Nincs jogod megmondani, hogy a-val, vagy á-val írjuk -e. És azért, mert semmivel nem vagy több mint mi. Mert tetszik vagy sem, attól hogy tudsz profin gitározni, még ugyanúgy csak egy senki vagy. Nem te vagy a Metal-Király, csak egy metálos. Akinek persze lehet véleménye, de az a vélemény semmivel nem ér többet, mint az enyém, vagy a szomszéd metált hallgató Pistáé.

És szerintem a nagy arcod miatt nem szeretnek a lányok. Névtelen senkiként akarod megreformálni a metal fogalmát. Gratulálok. Nem tűnik fel, hogy még a többi metalos is kreténnek tart?

2011. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

7:42!


Metál a fém, amivel a kohászatban foglalkoznak. Metal a zene, amit nagyon szeretek hallgatni és játszani.

Az lehet, hogy egy senki vagyok, de azért mégse hiába van az, hogy jól tudok gitározni. Hogy miért? Azért, mert engem nem tudnak megetetni ökörségekkel, mint téged. Ha mondják egy zenekarra, hogy zeneileg milyen jó holott nagyon egyszerű még a kottája is, akkor ezzel szerinted kit vágtak át? Hogy nem engem, az biztos. Ettől nekem, a senkinek jobb a véleménye, mint neked, akit mindennel meg lehet etetni. Ennyi erővel dőlj be a reklámoknak is.

És hogy ki a metalos és ki nem? Fogadjunk abban, hogy ha kérdezek alapokat, akkor azokat nem fogod vágni. Minden metalos (és nem fémesnek, azaz metálosnak) tudnia kell bizonyos dolgokat.

2011. nov. 4. 20:15
 48/59 anonim ***** válasza:
Na tedd fel a kérdéseid, pózerkém.
2011. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:
Eredetileg milyen banda volt a Black Sabbath?
2011. nov. 4. 22:44
 50/59 A kérdező kommentje:
Ha nem válaszolsz rá negyed órán belül, akkor azt úgy veszem, hogy nem tudod.
2011. nov. 4. 22:48
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!