Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok valakibe akit az elején elutasitottam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ismerem néhány hónapja a srácot,az elején meg akart csókolni,de gyorsnak tűnt,igy elutasitottam.Azóta is keressük egymást néha bulizni menni stb,én viszont kapcsolatot szeretnék.Vajon végképp haver maradok számára,vagy tehetnék valamit..és ha igen van ötletetek?
2010. ápr. 7. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan célozgass rá, hogy te komoly kapcsolatra vágysz, és már eleged van a rövid futó kalandokból. Próbálj vele nyugodt körülmények között beszélni személyesen ne egy discoban. mond el neki, hogy te mit szeretnél vele együtt, és , hogy ő le tudná e kötni magát veled. Kérdezd meg hogy mit gondol rólad. Aztán mond el te is neki a véleményedet róla. Aztán vagy igen vagy nem.
2010. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts vele minél több idő barátként, DE úgy, hogy közben vesd be a női bájodat, viselkedj csajosan, öltözz csinosan, hogy azért birizgasd a fantáziádat. Közben próbáld meg figyelni, hogy vevő-e még rád, látni fogod, abból ahogy rádnéz, hogy bejössz-e neki. Ha úgy érzed, bejössz, vesd fel újra a témát, valahogy játékosan mondd el neki, hogy milyen jó pasinak tartod, mégis el tudnád képzelni barátodként. Szerintem ha csak amiatt utasítottad el, hogy túl gyorsan közeledett, azon nem fog besértődni, és nyitott marad a kapcsolatra veled.
2010. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*bocsi, nyilván a srác fantáziáJÁT :)
2010. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Éreztesd vele hogy ő több mint egy barát. Ha jól megértitek egymást és sokmindent megbeszéltek akkor azt is beszéld meg vele hogy te egy komoly kapcsolatot szeretnél.

Ha nem vagytok még annyira jóban akkor csak utalj rá hogy bejön neked...

2010. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Vásárolj be neki a TESCOban legalább 10 000 Forintért!
2010. ápr. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
03:03 ehhh ez akkora poén volt ...... szánalmas csíra vagy!!
2010. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,igyekszem bevetni a csáberőm és teszek célzásokat,remélem ég nincs minden veszve:)
2010. ápr. 8. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!