Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap lesz az első "randim"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az első "randim" a sráccal. Milyen tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés

Tetszik, és szerintem én is tetszem neki, de élőben még nem olyan sokszor beszéltünk. Inkább csak neten, de ott nagyon sokat. És most nagyon izgulok, miket mondjak, mi van ha olyan kínos csend lesz stb.. ?:D

ne haragudjatok, tudom hogy hülye kérdés de szeretném ha jó lenne :P meg akármilyen tanács jól jön :D

16L


2011. okt. 30. 19:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha kínos csend van, akkor kérd meg, hogy beszéljen magáról. De ne fecsegj sokat magadról zavarodban. Ha ő is akarja, hogy sikerüljön a randi, akkor nem fogtok kínos csendben ülni.

Mellesleg nem is értem. A fiú dolga, hogy a nőt meghódítsa. Neki kell majd brillírozni, és téged elkápráztatni, nem?

2011. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

hát persze de azért én is szeretném a legjobb formámat hozni D:

2011. okt. 30. 20:45
 13/22 anonim válasza:
bocsánat, de hogy érted azt, hogy 'nézz rá és mondd, hogy most hallgassunk valami másról' ?:D
2011. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
hát szerintem úgy érti, hogy szokták mondani h beszéljünk vmi másról. de ugye akkor nem beszéltek, hanem hallgattok.. érted :D
2011. okt. 30. 22:43
 15/22 anonim ***** válasza:

sok sikert hozzá :)

én az első randimon (ami 1 hónapja történt) olyan pasival voltam, akiért évek óta odavoltam. ugyértem tetszett nekem. és végre elkezdett rám nyomulgatni.. :D de a második randin végén megcsókolt, ez volt az első csókom, ő ezt nem tudta... most se tudja. nagyon rossz volt. nem tudtam hogy mit kell csinálni :S pedig annyira akartam hogy jó legyen. de hát nem jött össze :S

azóta nem is beszéltem vele... szóval azt mondom neked hogy jól csókolj, mert én nagyon kivagyok akadva hogy elk*rtam ezt az egészet... ://

2011. okt. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

azt tudom ajánlani hogy jól csókolj XD mintha befolyásolhatnám XD

na de tudom hogy nem nagy vigasz, de ha azért nem beszélt veled többet, mert nem jól csókolsz akkor tuti hogy csak kihasznált volna, és a végén meg még nagyobbat csalódsz és összetöri a szíved

2011. okt. 31. 09:48
 17/22 anonim válasza:
egyébként.. hogy sikerült a randid?:DD remélem jóól(:
2011. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon jól köszi az érdeklődést :D
2011. nov. 1. 18:43
 19/22 anonim válasza:
örülök neki.;) és.. "jól csókoltál"?:DDDD
2011. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
hát először annyira nem de most már talán jobban megy :P
2011. nov. 12. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!