Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt 170 - 180 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 170 - 180 cm körüli lányok? Ha igen, zavar titeket ez a magasság?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 19:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
173 vagyok és hazudnék ha azt mondanám h zavar. szerencsére hosszú a combom és megmondom őszintén imádom a lábaimat. magassarkút is szívesen hordok 13 cm-es a legmagasabb, de szeretem mert méginkább kiemeli a lábam
2011. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Én 170 vagyok kereken. Szerintem éppen ideális. A töpszli fiúk így viszont többségében ugrottak a projektből :( Most egy sudár 185 centis barátom van :P
2011. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

175cm vagyok, és imádom, hogy nem vagyok töpszli, már elnézést minden alacsonytól, nem zavar, örülök neki, az zavar csak egyedül, hogy a barátnőim mind alacsonyabbak és mellettük kicsit "nagynak" érzem magam, de igazándiból nem zavar, csak néha hülyén néz ki.

Pasikban a 180-195 közöttiek jönnek be, de általában bevonzom az alacsonyabbakat vagy a velem egymagasakat, azért akadt egy két magasabb is. Nem ez a fő szempontom, de azért alacsonyabb ne legyen nálam az illető.

Magassarkút szoktam hordani, de max 6-7 centiseket, nekem az is bőven elég, hétköznap általában sportcipőt hordok, mert melóhelyemen, 8 órát rohangálok (bár ott munkaruhában), nem ülök.

2011. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok és mindent megtennék, hogy legalább 175, de a legjobb az lenne, ha 180 cm lehetnék. :\ Engem azért zavar, mert alacsonynak érzem magam. Barátom 178 cm és nekem jó, hogy magassarkúval egy magasak vagyunk.
2012. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

10/14-nek:

Hát valóban nem egyszerű cipőt találnom.. Rendszerint hülyének néznek, ha rákérdezek, hogy ebből egy 45-ös esetleg? Nőiesebb cipőből elég a 44 is, de nem sokkal jobb. :)

Megfordulnak igen, néha zavaróan is.. De legalább nem tűnik kis védtelen lánynak. :) Sporthoz ideális, szóval még mindig imádom. :)

A 192cm-s lány. :D

2012. jan. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

én 170 centi vagyok és nem zavar.

mindig magasabb srácok akartak járni velem.

érdekes hogy az viszont zavar ha a srác 185 centi fölött van, mert azt már túl magasnak érzem.

hordok magassarkút és elég hosszú lábaim vannak.

csizmáknál zavaró hogy ami egy picikének térdig ér, nekem valahol lábszárközépnél vége.

elég kicsi (36-os) cipők jók rám.

2012. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy a 170 magasnak számít...

Én pontosan 170 cm vagyok, és nem zavar. Hordok is magassarkút. Fiútéren meg úgy vagyok vele, hogy nőjenek meg ők, ne én zsugorodjak össze. :)

2012. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

174 cm vagyok és imádom...azaz, nem bánnék még plusz néhány centit, de igy is jó.

Imádok magassarkúban mászkálni, és azt, h mindig dicsérik a hosszú lábaimat. :)

Barátnőim sokkal alacsonyabbak tőlem (olyan 160 cm körül vannak). Kicsit furcsán nézünk ki együtt, de nem azért barátkozom velük,hogy jól mutassanak mellettem a képeken...:)

2012. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
én 192 vagyok fiúként, és eddig nem nagyon találkoztam nálam magasabb nővel,biztos meg van a feelingje :D
2012. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

én 182 cm vagyok, azt mondják h modellalkat is:) szerencésre a barátom 196 cm, magas sarkút is tudok venni. eddig nem találkoztam pasival akinek ne tetszettem volna így, van 1-2 tökjo pasi aki bepróbálokozott, őket nem zavarta h alacsonyabbak, engem viszont nagyon.. :S

nekem fontos h érezzem h a pasim nagyobb, erősebb nálam és meg tud védeni, úyh tökjo h Mellette tudom magam törékeny, védtelen lánynak érezni :))

18L

2012. jan. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!