Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt 170 - 180 cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 170 - 180 cm körüli lányok? Ha igen, zavar titeket ez a magasság?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 19:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#16 de édes lehetsz 36 os lábbal a 170 centidhez :)

úgy imádom hogy barátnőmnek is olyan kis aranyos lábai vannak, csak ő 162 magas hozzá :) neértsétek félre nincs lábfétisem, de olyan kis aranyos :)

amúgy énmeg 188 vagyok :D 44 es lábbal ha már ez is szóba jött :D érdekes hogy magas fiuként meg pont egy alacsony lány a barátnőm :) az alacsony fiukmeg ezekszerint mindig a magasabbakat találják meg....

2012. jan. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

177 cm vagyok, mindig is magas voltam, régen csúfoltak is miatta :/


magassarkút nem hordok (amúgy se vagyok olyan 'csajos'), vagyis 1 magassarkú bakancsom van de az se olyan lányos és abban vagyok 185 cm, ami nekem már sok. mondjuk lehet, hogy ha a legjobb barátnőim akikkel mindenhova megyek nem 155 és 168 centi között lennének nem zavarna ennyire, de így... :s


viszont! a magas pasik sokkal férfiasabbak alapjáraton szerintem, és ilyenkor jó, hogy nem 165 centi vagyok, mert egy 190-195 centis pasival is teljesen kényelmesen tudom érezni magam :D mármint értitek. :DD


mondjuk alapjáraton nem zavar hogy 177 centi, ha sima cipőben vagyok (szerencsére szeretem a tornacipőket :D) akkor inkább az zavar, hogy szerintem már a 42es láb is nagy egy lánynak :S (41,5-42) és így is pl. ünneplőruhámhoz magassarkút alig találtunk..


de mondjuk több előnye van mint hátránya, szóval már kibékültem ezzel :D (főleg hogy gimiben már nem is piszkáltak, mert ott már kb. minden pasi magasabb nálam 2-3 centivel :D)


18/L

2012. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

177 cm vagyok és 39-40es a lábam. :) Főképp sportcipőbe járok, mert azt szeretem.

Magasságommal nincs semmi bajom én szeretem. Valahogy bevonzom az alacsonyabb fiúkat, akiknek rendszeresen töröm össze a szívüket, mert nálam ők nem rúgnak labdába. Sorry. Nekem zsánerem a magasság a fiúknál és alap, hogy magasabb legyen!

2012. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én 171-172 cm vagyok 14/L és még nőhetek. Apukám is nagyon magas, úgyhogy ez nem fura, am én szeretek magas lenni, lehet, h van pár hátránya, de előnye legalább annyi, mondjuk, már nem szeretnék sokkal magasabb lenni.
2012. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
A lányok az alacsonyabb pasikat szeretik!
2012. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Érdekes, én ezt máshogy látom, kedves utolsó. :)
2012. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
alacsonyabbat? pfff hülyeség.... 1x jártam nálam fél fejjel alacsonyabb pasival, és annyira kínos volt vele az utcán hogy hihetetlen...
2012. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%

19:27 egyetértek!

Nekem is volt fél fejjel alacsonyabb barátom és nem bírtam mellette, Egyszerűen kínosan éreztem magam és az emberk furán néztek, még a barátaim is kezdtek eltünedezni... Váge lett, de elég sokáig tartott még megértette a srác.

2012. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

27-28-as


Akkor minek kezdtetek bele a kapcsolatba?

2012. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
azért mert jófej volt, jól kijöttem vele (persze kb miután megismertem rá 2 héttel már jártunk - nem ismertem eléggé) és ugye haverként nem volt ez ciki, de amikor már kézen fogva mentünk mintha az öcsém lenne :s (meg utána rájöttem milyen igénytelen.. hogy állandóan zsíros a haja egyáltalán nem figyel magára stb...)
2012. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!