Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány találkozik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány találkozik egy ronda fiúval aki piszok gazdag vagy egy szegény jó képű fiúval melyiket választaná? Lányok Ti?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 19:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A pénz a legjobb szexepil! (Mindent és mindenkit megszépít.)
2011. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én az utóbbit választanám...(Az egyik volt pasimnak sem volt limuzinja mégis jól vagyok). :)
2011. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
szerintem mind a kettővel elmennék egy-egy randira, majd a végén eldönteném melyik legyen. számomra nem a pénz, hanem a személyiség az első.
2011. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én elmennék mind a kettővel randizni és csak akkor választanék amikor már megismertem mind a kettőnek a lelkét is...

Egy angyalarc mögött lapulhat egy ördögi lélek és egy csúnya fiú is lehet lovag...


-Lány-

2012. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Azt, amelyiknek a természete, felsogása hozzám illik. Csak ennyi info alapján egyiket se. Az hogy valaki szegény/gazdag/jóképű/ronda, egy állapot. Nem szempont.
2012. aug. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én inkább a szegény, de jóképű srácot. Persze csak ha kedves is. Mert felőlem lehet akármilyen jóképű, ha bunkó velem, nem foglalkozok vele.
2012. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
én is randiznék azért mindkettővel de eggyértelműen az mellett döntenék akivel jól érzem magam és tetszik és vonzódom hozzá itt a pénz nem számít :)
2013. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
inkább az utóbbi, a pénz nálam nem játszik szerepet h aki épp tetszik nekem az milyen gazdag :) de szerintem minden más erkölcsös lány így van vele...na persze azért vannak mindig kivételek :D
2014. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A jóképűt, nem tudnék olyat szeretni, aki ronda számomra. Az meg nem igazán érdekel, ha csóró, én is az vagyok xd És most 16 évesen csak nem várom el egy fiútól, hogy tartson el :D Sőt, még a barátomnak se nagyon engedem, hogy helyettem fizessen ki valamit, vagy ha mégis így alakul, a legközelebbi talinál több pénzt kérek anyától és odaadom neki, vagy veszek cserébe neki valamit...pedig már elég régóta együtt vagyunk xd
2014. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
egyszer "udvarolgatott" nekem egy gazgad fiu.mindent megvett nekem.Ami engem kifejezetten zavart,hisz mi nem eltunk olyan jo modban. Egy ido utan mar nem birtam elviselni az unalmas,nyomulos termeszetet,es lekoptattam. szoval nem minden a penz.inkabb leszek egy szegenyebb fiuval,de boldogan :p
2017. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!