Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy független felnőtt férfi és egy független felnőtt nő csak barátkozik, baráti alapon találkozgat?

Figyelt kérdés

Általában én sem szeretem az olyan kérdéseket, amikben megkérdezik, hogy "ez mit jelent" és hogy "akar-e tőlem valamit".

Viszont olvastam valahol egy olyan választ, hogy olyan nincs, hogy egy férfi csak barátságot akarjon egy nőtől. Ezzel kapcsolatban várom a véleményeket :)

Kérlek, hogy írjátok oda a korotokat és a nemeteket is!

Köszi :)


2011. nov. 5. 12:33
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
35%

Más emberek vagyunk, más tapasztalatokkal.

De őszintén szólva igen csodálkoznék, ha adódna egy független férfi, meg egy független nő, akik között barátság alakul ki, beavatják egymást a bizalmukba, sok mindent, vagy mindent megbeszélnek, közös programokat csinálnak, és egyiknek se jut eszébe soha, hogy ebből lehetne akár több is, ha már ilyen jól megértik egymást. Szerintem (!) aki volt már ilyen szituációban, és azt állítja, hogy soha eszébe sem jutott semmi több a barátságnál, magának hazudik (vagy aszexuális).

2011. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Ha találkozgatás is van, akkor az egyik többet akar. Amúgy pedig elképzelhető a csak barátság.

Az is lehet, hogy megbeszélik: csak barátság.

2011. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Nagyon jó barátomat vesztettem evvel: fiú-lány, férfi-nő barátsággal. Igen Ő akart többet, voltak külön találkozgatások, mindent megbeszéltünk úgy beszéltem vele ,mint a legjobb barátnőmmel, és ez lett a vége, hogy nem tudtam vele ugyanúgy viselkedni. Barátságunk megszakadt, néha beszélünk ha véletlenül összefutunk pár szót. Ez az én tapasztalatom, de én is úgy gondolom nincs barátság csak egy ideig amíg az egyik többet nem akar, csak haverkodás van de haverkodni meg kiakar?
2011. nov. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Haverkodás lehet, de egyszer csak az egyik fél felteszi a kérdést h lépjenek tovább...Szóval szorosabb barátság kizárt.
2011. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
45%

Én csak olyan lányokkal barátkoztam akik tetszettek. Szerintem minden épelméjű férfi csak olyan nőkkel tölti az idejét, akire érdemes "pazarolni"...mert ha a nő nagyon csúnya akkor szimpi sem lehet, ergo megyek egyedül moziba,buliba mint vele.Kétszer végigcsináltam hogy többet akartam egy ilyen "barátságból", és utána mikor kosarat kaptam-felajánottam hogy legyünk barátok. Azok is lettünk, csak éppen azt hazudtam neki, hogy nem akarok kapcsolatot, holott nagyon is igen.. és nagyon megszenvedtem amikor összejött és járt mással, úgyhogy le is "buktam" és már nem vagyunk barátok.

Sokkal tisztább azt mondani, hogy "találkozzunk de nem garantálom hogy nem akarok tőled többet ha belédesem" :)

2011. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van lány barátom(30éves) most volt az esküvője Én voltam a tanú.13éves kora óta ismerem. MINDENT MEG LEHET VELE BESZÉLNI!AKÁRMIT! Nem csúnya de nem az esetem(Ő hasonlóan vélekedik rólam) És szerintem ez az alapja egy férfi-nő barátságnak hogy KI VAN ZÁRVA SZEXUÁLIS VONZALOM:

Volt olyan hogy 2-3 évig egyikünknek sem volt párja és mégsem jöttünk össze.Azzal nagyon elb@sztuk volna, a szó legszorosabb értelmében.

2011. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Ja 34F
2011. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
54%
hááát sztem nincs. nem létezik. hiszen akármennyire is csak barátok vagyunk, azért mégiscsak nőről és férfiről van szó, előbb-utóbb szóba jönne a szex. van pl egy nagyon jó haverom, de ő az exem, tehát volt hozzá szexuálisan is közöm. ismimnek legjobb barátja (fiúként) egy lány, és bár "megbeszélték azóta", de történt köztük egy és más (a csaj részegen leszopta...). pasimnak is van egy lány haverja, ők randizgattak, egyszer dugtak is, de rájöttem, hogy nem vonzódnak egymáshoz, azóta haverok. szóval nem s hiszek ebben, és a környezetemben is csak arra látok példát, hogy így vagy úgy, de a nagy barátságok esetében azért volt szexualitás.
2011. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
L21 voltam!
2011. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Létezik, addig amíg az egyik bele nem szeret a másikba... :) :S
2011. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!