Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy független felnőtt férfi és egy független felnőtt nő csak barátkozik, baráti alapon találkozgat?

Figyelt kérdés

Általában én sem szeretem az olyan kérdéseket, amikben megkérdezik, hogy "ez mit jelent" és hogy "akar-e tőlem valamit".

Viszont olvastam valahol egy olyan választ, hogy olyan nincs, hogy egy férfi csak barátságot akarjon egy nőtől. Ezzel kapcsolatban várom a véleményeket :)

Kérlek, hogy írjátok oda a korotokat és a nemeteket is!

Köszi :)


2011. nov. 5. 12:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
67%
kedves utolsó, ezzel a válaszoddal remélem nem a barátság táborát akarod erősíteni... én legalábbis a barátaimmal nem szoktam dugni. attól, hogy nem jártok, csak dugtok, ez nem "szimpla" barátság.
2012. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Barátság extrákkal :DDDD

Amúgy létezik!

2012. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Pálma11 válasza:
10%

Képtelenség...ha mindketten függetlenek vagytok az egyik biztosan többet akar a másiknál , ez esetben nem csak barátságról beszélünk, hanem többről.



50-es nő

2012. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Létezik!
2012. jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Barátság még lehetne ha egyikőtöknek sem jönne be a másik, ám ez esetben nem találkozgatnának. Kivéve ez egyik lelki szemetest keres.


25F

2012. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátom,megvagyok vele.:) Nem tekintek rá "olyan" szemmel,és ő sem hiszem,tudja alapból,hogy nekem ő barát és én se úgy vettem észre,hogy kellenék neki.

Szimplán barátok és osztálytársak vagyunk, majdnem 8 éve!


16/L

2012. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Ez akkor lehetséges ha semmi vonzalmat nem éreznek a másik iránt, tehát nem jönnek be mint nő-férfi egymásnak így elképzelhetőnek tartom a haveri barátságot. 35/Nő
2013. ápr. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Létezik.... akkor könnyebb,ha a férfi impotensnek vallja magát ;)
2014. ápr. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!