Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy független felnőtt férfi és egy független felnőtt nő csak barátkozik, baráti alapon találkozgat?

Figyelt kérdés

Általában én sem szeretem az olyan kérdéseket, amikben megkérdezik, hogy "ez mit jelent" és hogy "akar-e tőlem valamit".

Viszont olvastam valahol egy olyan választ, hogy olyan nincs, hogy egy férfi csak barátságot akarjon egy nőtől. Ezzel kapcsolatban várom a véleményeket :)

Kérlek, hogy írjátok oda a korotokat és a nemeteket is!

Köszi :)


2011. nov. 5. 12:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Van több csaj barátom,van amelyikkel szívesen csinálnék mást is mint barátkozás,de eleve nem is lépek ez ügyben,mert így jó ahogy van.Ergo van férfi női barátság.Csak tudni kell,hogy ki mire van,mert ha sorba megd*gsz minden ismerőst,utána nem marad melletted senki!


25/f

2011. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
"melyikkel szívesen csinálnék mást is mint barátkozás" na itt a bibi. innentől nem színtiszta, érdek nélküli barátság. :) elég egy gyenge pillanat, és kész.
2011. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
76%
Ha évek óta kibírtam gyene pillanat nélkül,ezután sem lesz,elhiheted:)
2011. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
33%

NEM LÉTEZIK


F27

2011. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
dehogynem :)
2011. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Közös érdeklödés nélkül nem müködik.

Én szeretek így ismerkedni, nem pedig egy hét után kijelenteni, hogy "együtt vagyunk".

2012. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Macs1209 ***** válasza:
Létezik, hisz lehet, hogy nem sexről van szó, de mind2 akar a másiktól valamit.
2012. jan. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

"Létezik olyan, hogy egy független felnőtt férfi és egy független felnőtt nő csak barátkozik, baráti alapon találkozgat?"


Természetesen ez LEHETETLEN :))), de ettől még vannak nőnemű barátaim, és az ismerősi körömben is sok ilyesmi van.


"Viszont olvastam valahol egy olyan választ, hogy olyan nincs, hogy egy férfi csak barátságot akarjon egy nőtől."


Igen, vannak emberek, akik ezt el sem tudják képzelni. Általában nagyon buta nők hangoztatják ezt.


31/F

2012. jan. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

14:03


"és egyiknek se jut eszébe soha, hogy ebből lehetne akár több is"


A szex MÁS, mint a barátság, de hogy TÖBB is lenne, az nem nyilvánvaló.

2012. jan. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:

Először is olyat senki nem mondhat, hogy nem létezik, legfeljebb csak nem találkozott ilyennel. De egyébként igenis létezik. Nekem van egy barátom, gimnáziumban egy osztályba jártunk és azóta is nagyon jóban vagyunk, mindent megbeszélünk. Évente néhány alkalommal, amikor úgy adódik, lefekszünk egymással, de sem én sem ő nem tudná elképzelni, hogy együtt éljünk. Most 30 évesek vagyunk és ez a többé-kevésbé rendszeres szexkapcsolat 12 éve tart.


30N

2012. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!