Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre lehet ismerkedni normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre lehet ismerkedni normális férfiakkal?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, hogy nem hordanak rózsaszín pólókat, nem járnak szoláriumba, nem cigiznek úgy, mint egy gyárkémény, csak, mert menő, nem a tömeggel sodródnak, sőt, még szemceruzát sem használnak. ;)


Az az igazság, egyszerűen semerre sem találok ilyen embereket, mindenfelé csak a sok birkát látom, akiknek még önálló gondolataik sincsenek kb...


2011. nov. 6. 19:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha megengedtek egy gyors tanácsféle megjegyzést: a lehető leghamarabb találkozzatok, úgy elkerülhető a fölösleges pofáraesés. Neten ismerkedni, legalábbis úgy, hogy sokáig csak neten beszéltek, nem érdemes.
2011. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

kérdező! tali? :D


amúgy írjál privit te, mert neked bárki írhat, de te tudod kinek írsz :D Most kiírok egy kérdés, hogy miben nem hiszek, kivancsi leszek valaszokra. :D

2011. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szilárdnak,ha valóban így hívják és 26 éves: Nagyon szép neved van!!!!!!!!!!!!!!!!


;)


24N

2011. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem hordok rózsaszín cuccokat, bár most elgondolkodtam, hogy zakó alá nem nézne ki olyan rosszul egy halvány rózsaszín ing, de hadilábon állok a dologgal.


Szoláriumba nem járok de ha sokáig egyedülálló leszek, akkor lehet hogy lesüllyedek oda is.


A cigit utálom.


Abszolut nem sodródok a tömeggel, a szemceruzát meg.... basszus, tényleg van olyan idióta aki Férfi létére ilyet használ???


Na ilyesmi vagyok, de nem szívesen járok el sehová, mert kissebbségi komplexusom van a sok metroszexuális és magát heteroszexuálisnak valló homoszexuális között.

Szerény tapasztalatom azt támasztja alá, hogy a 25 év alatti Nök inkább a kis gyémántfülbevalós, rózsaszínpólós csücsöri makákókat részesítik elönyben.

Tulajdonképpen ez valahol nagyon bánt, de ugyanakkor mégsem, mert az idö Nekem dolgozik.


22/F

2011. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ezt hányszor fogjátok még megkérdezni?
2011. nov. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!