Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nem értem, miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Lányok nem értem, miért van az, hogy sokan közületek mondják azt, hogy a külső NEM számít, aztán mégis az miatt "ráztok le"?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 18:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

18:23 egyetértek


pl. mindenki isteníti Robert Pattinsont, közben meg SZERINTEM olyan ocsmány, hogy arra nincs megfelelő szó


tehát olyan lányt keress akinek bejössz, ne luxusnőket keress

2011. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
A külső számít, az hogy nekem tetsszen, de nem minden nőnek ugyanaz fog tetszeni. Vannak a jó pasik, rájuk nézek, egyikre sem mondom, hogy csúnya, de nem vonz. Persze összességében ők több lánynak fognak tetszeni, de közel sem mindenkinek.
2011. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
19%
Mert a lányok maguk sem tudják, h mi kell nekik.
2011. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, én akivel együtt vagyok, sosem tetszett, de mégis az életemet is odaadnám érte, nagyon szeretem, de az az igazság h nem tudom elképzelni sem hogy mivel fogott meg
2011. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ugyanazok ráznak le, akik itt írják, hogy nem számít?


(Amúgy elmondom 8593125312szorra is, mert úgy tűnik, egyeseknek még mindig nem sikerült rájönni: a "külső IS számít" és a "CSAK a külső számít" NEM UGYANAZ!!


A külső lényegében tényleg nem számít annyira, mint hiszitek. A viselkedés számít. És nem csak "odamenve" lehet ismerkedni, ahol a külsőt látják meg először. Ez egy többszörösen téves elmélet.

2011. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
14%
Előző, a külső sokkal jobban számít nektek, mint hiszitek. És valóban nem ugyanaz az h "a külső is számít", és h "csak a külső számít". Előbbit mondjátok, utóbbi a valóság.
2011. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Tifa válaszára:

Ez az igazi szerelem. Amikor nem tudod megmondani mi fogott meg benne, csak azt tudod, hogy kell neked.

2011. nov. 10. 18:47
 18/29 anonim ***** válasza:
Hát igen én is így érzem, mert még azt sem lehetne mondani hogy anyagiak miatt vagyok vele, mint mostanság a lányok többsége, azt sem hogy tetszik a társasága/családja/körülmények vagy akármi... semmit nem tudok mondani ami hasznom lehetne ebből a kapcsolatból, egyedül annyi hogy szeretem és vele akarok lenni, ennyi
2011. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

18:45 válaszra:

Sajnos igaz. Tapasztalatból tudom. Eddig három komoly kapcsolatom volt. Mind a háromnál a lány, nem az első találkozás alapján döntötte el, hogy kellek-e neki vagy sem. Tehát már az első "randi" után tudom, hogy lesz-e folytatás vagy sem. Akkor ezek után mondjátok meg nekem, hogy kb. két óra alatt mennyire lehet megismerni a másikat? Mert szerintem nem igzán.

2011. nov. 10. 18:55
 20/29 anonim ***** válasza:
2 óra alatt esélytelen megismerni valakit, sőt tapasztalatból mondom, hogy ahhoz még 3 év is kevés
2011. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!