Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik pasim nagyon megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik pasim nagyon megváltozott. Mi történt vele?

Figyelt kérdés

Az egyik pasim (mert van sok) nagyon megváltozott. Tegnap is nálam aludtak a barátaival, de már nem olyan kedves velem, mint régebben. Alig beszélget velem, mindig fáradtságra panaszkodik, mintha már nem tetszenék neki. Fel szokott hivni és szokott jönni hozzám néha, de már akkor sem olyan. Nagyon fura lett, teljesen máshogy beszél és viselkedik.

Egy lány


2011. nov. 11. 20:22
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sötét és nem vágok semmivel, csak feltettem egy kérdést ami NEM KAMU, de sajnos még nem jöttek értelmes válaszok, bár számitottam rá, hogy ennyi értelmes ember van itt...
2011. nov. 11. 20:37
 12/37 anonim ***** válasza:
Én is ilyen barátnőt keresek!Nekem is van feleségem,de kellene valaki még.irsz privit?
2011. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Lehet h épp vmelyik másik csajával voltak gondjai. Vagy neki nem lehet több, csak neked?
2011. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, én csak a feleségéről tudok, de ahogy ismerem tuti, hogy van sok szeretője... Azt akarom, hogy olyan legyen velem mint régen!
2011. nov. 11. 20:46
 15/37 anonim ***** válasza:

nem mindegy neked mi baja, van sok f*sz még amin ugralhatsz.

de ha kicsit is a helyébe lennék én bűntudatot éreznék és azért lenne rossz kedvem

2011. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Miért kellene bűntudatot éreznie? Minden latin pasi ezt csinálja...
2011. nov. 11. 20:49
 17/37 anonim ***** válasza:

"Azt akarom, hogy olyan legyen velem mint régen!"

Drága lelkem. Szajha vagy. Nehogy nekiállj nyafogni, hogy nem cirógatja a pici buksidat esténként.


Szajhákat a férfi ember fia nem lelkizésre használja, hanem kefélésre. Nem ő lesz az egyetlen a "sok pasijaid" közül aki megváltozik. Mind meg fog.

2011. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy eddig se lelkizésre használt, nem is vagyok az a lelkizős tipus.
2011. nov. 11. 20:52
 19/37 anonim ***** válasza:
Te végtelenül ostoba és borzadalmas szégyene vagy a nőtársadalomnak.Ha igazi csinos igényes nő lennél sosem lenne pofád még írni sem ilyet nem hogy csinálni.
2011. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Képzeld, csinos és igényes vagyok, sőt még kultúrált is! Egy csinos lány talán nem érezheti jól magát jó pasikkal, vagy mi?
2011. nov. 11. 21:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!