Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik pasim nagyon megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik pasim nagyon megváltozott. Mi történt vele?

Figyelt kérdés

Az egyik pasim (mert van sok) nagyon megváltozott. Tegnap is nálam aludtak a barátaival, de már nem olyan kedves velem, mint régebben. Alig beszélget velem, mindig fáradtságra panaszkodik, mintha már nem tetszenék neki. Fel szokott hivni és szokott jönni hozzám néha, de már akkor sem olyan. Nagyon fura lett, teljesen máshogy beszél és viselkedik.

Egy lány


2011. nov. 11. 20:22
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Na látod most hazudsz ennyi.Ez nem nőhöz méltó hanem egy rongyhoz.Rusnya önelégült rongyhoz..:-)
2011. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Miben hazudtam? Nem vagyok se rongy, se utcasarki, csak szeretem az életet és a szabadságot. Miért baj ez?
2011. nov. 11. 21:12
 23/37 anonim ***** válasza:
Azért te szerencsétlen mert így az életben nem lesz egy valamit érő normális kapcsolatod
2011. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Még egy darabig nem akarok kapcsolatot, ha meg majd akarok, az is az én dolgom lesz. Sadra, nem tudom miért vagy ilyen idegbeteg, csak nem szerelmi csalódás ért? Na látod, nekem ilyen problémáim nincsenek.
2011. nov. 11. 21:19
 25/37 anonim ***** válasza:

21:19:

És nem is lesznek. Ilyen életvitel után ember legyen a talpán aki emberszámba vesz.

2011. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Még mindig vannak olyan emberek, akik tisztelnek és egy csomót ismerek, aki hasonlóan él.

Ilyen a hippi lélek..

2011. nov. 11. 21:24
 27/37 anonim válasza:
Hány éves vagy 14? Esetleg már gyerekei is vannak a pasidnak, mert az lenne csak a hab a tortán. Ha neked se lelkizésre kell, akkor meg miért van azzal probléma, hogy megváltozott. Egyébként meg tényleg egyetértek az előttem szólókkal, köpd le magad, undorító vagy.
2011. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már gyerek. Miért lennék undoritó? Mindig utáltam az olyan embereket akik ismeretlenül itélkeznek fölöttem.

Feltettem ide egy kérdést és kb. egy normális választ nem kaptam. Amúgy meg, nem is ismeritek sem az előzményeket, se semmit, őt sem és engem sem.

Ja, és akkor most csak én vagyok a hibás?

2011. nov. 12. 00:04
 29/37 anonim ***** válasza:

Ugyan mond már el, mit kell azon megmagyarázni, hogy van 8 pasid és felváltva kefélsz velük?

Nem kell, hogy ismerjünk. Meg nem is akarunk.

Ilyen nőkre mondják azt, hogy ribanc, ku*va, szajha. Pontosan ilyenekre. A hippi életednek pedig nehogy hippi AIDS legyen a vége, vagy rák mert akkor aztán marhára kiélhetted magad.


Itt a válasz, ami egyértelmű, csak neked nincs elég agyad hozzá: A rendes nője gyanakszik. Kerül téged, szóröstül bőröstül. Próbál lekoptatni ahogy csak bír, úgy hogy a legkevésbé fájjon neked. Felejtsd el őt, had éljen normális életet. Segíteni akarsz rajta?

Felejtsd el.

2011. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"Képzeld, csinos és igényes vagyok, sőt még kultúrált is! Egy csinos lány talán nem érezheti jól magát jó pasikkal, vagy mi?"


Ha ezen három tulajdonság közül akár egy is illene rá, meg sem született volna a kérdés.

"Miben hazudtam? Nem vagyok se rongy, se utcasarki, csak szeretem az életet és a szabadságot. Miért baj ez?"

Persze, én sem vagyok egy alkoholista, drogos, csak szeretek elmenekülni a problémák elől és szeretek lazulni. Tök mindegy hogy magyarázod,

akkor is egy ribanc vagy.

"Még egy darabig nem akarok kapcsolatot, ha meg majd akarok, az is az én dolgom lesz. "


Ezt a mondatot úgy kellett volna befejezni, hogy amikor majd akarok, akkor már nem lesz kivel, mert olyan kiélt kapcarongy leszek, hogy még egy

börtönből szabadult fegyenc sem akar majd beakasztani nekem.

"Mindig utáltam az olyan embereket akik ismeretlenül itélkeznek fölöttem."


Mégis milyen válaszokat vártál? Jól van kislányom ügyes vagy. Te csinálod jól. A példaképem lettél vagy mégis mit?


Szerintem te csak egy hülye tinilány vagy, aki senkinek sem kellett és azt hiszed, hogy ezzel a kérdéssel, majd jól visszavágsz, de

ehelyett jól lejárattad magad a g.cibe. Hogyhogy ennyi szabad időd van? Nincs kéznél egy f.sz sem, ami betömne, mert 8 pasi

mellett az lenne a minimum, hogy egy percre sem tudsz megállni.

2011. nov. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!