Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyik pasim nagyon megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik pasim nagyon megváltozott. Mi történt vele?

Figyelt kérdés

Az egyik pasim (mert van sok) nagyon megváltozott. Tegnap is nálam aludtak a barátaival, de már nem olyan kedves velem, mint régebben. Alig beszélget velem, mindig fáradtságra panaszkodik, mintha már nem tetszenék neki. Fel szokott hivni és szokott jönni hozzám néha, de már akkor sem olyan. Nagyon fura lett, teljesen máshogy beszél és viselkedik.

Egy lány


2011. nov. 11. 20:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Az egyik pasim?


Öhm, bocs, de ahogy előttem leírták, te ribanc vagy. De ahogy elnézlek nem lesz nehéz helyette mást találni, ugyanis van elég sok pasid...

2011. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
ha még csak egy szexen alapuló kapcsolatod lenne azt meg el lehet fogadni, főleg ha a másik is szabad. de több pasi is tartani....főleg hogy annak a pasinak van egy felesége, talán gyereke akik élete tönkre is mehet, csak mert viszket a p*nad..
2011. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ez vagy fake, vagy te egy hatalmas r*banc vagy, egy utolsó szajha, és még miattad r*bancozzák ma a normális nőket is... gratulálok! Remélem teherbe ba*z az összes!
2011. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:

"miattad r*bancozzák ma a normális nőket is... "

Egyet értek!!!

2011. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Nem próbál lekoptatni, és kicsit sem kerül, ezt elhiheted.


Kedves 01:31, te járatod le magad azzal, hogy egy kisebb regényt írsz nekem arról, hogy ri.anc vagyok.

2011. nov. 12. 21:34
 36/37 A kérdező kommentje:

Ja, és őszintén reméltem, hogy legalább egy normális választ kapok.

Engem megneveltek otthon, rendesen beszélek az emberekkel, nem oltok le senkit a földig egy kérdés miatt. Talán irigykedsz? Lehet, hogy egy csúnya nő vagy és nem igazán buknak rád a pasik?

2011. nov. 12. 21:37
 37/37 anonim ***** válasza:

"Kedves 01:31, te járatod le magad azzal, hogy egy kisebb regényt írsz nekem arról, hogy ri.anc vagyok."


Igazán sajnálom, hogy agyi képességeid nem teszik lehetővé, hogy két sornál többet felfogj. Ha csak annyit írtam volna, hogy ribanc, vagy, az olyan vérszegény, ezért gondoltam érvelek egy kicsit. Nem vagyok nő, sőt pasi vagyok és semmi irigylésre méltó nincs benned, éppen ellenkezőleg. A két napos, izzadt alsógatyámat többre becsülöm nálad. És magyarázd már el, hogy mi számít neked normális válasznak? De persze nektek ez a legfőbb érvetek, hogy aki lek.rváz, az egy irigy p.csa, vagy egy balf.sz. És tényleg szomorú, hogy nem fogod fel, hogy te vagy, aki lejáratja magát, de tudod mit, le is szarlak nagy ívben. Az ilyen riherongyok úgyis megkapják még az élettől a magukét, nem kellek én hozzátok. Bocs, hogy megint regényt írtam, majd válaszolj karácsonykor, ha sikerült átrágnod magad rajta.

2011. nov. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!