Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szereztétek meg pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szereztétek meg pont azt a csajt amelyiket kinéztetek magatoknak?

Figyelt kérdés
AKIKNEK SIKERULT-azoktól várok választ.
2011. nov. 17. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

sok sok idő és türelem kel hozzá és görény nagy szerencs

//nekem sikerült//

2011. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rám nézett, rá néztem, rámosolyogtam, visszamosolygott, odamentem, szia Máté vagyok, ide kellett jönnöm mert nagyon mosolyogtál, elkértem a számát, másnap felhívtam, elmentünk billiárdozni, 2szorra állatkertbe, majd kirándulni, néha kávézni, azt /win
2011. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a haverom szólt, hogy menjünk el bulizni, hívja az ismerőseit is és meg is mutatta a facebookon a fényképét, már akkor megtetszett, és a buliban nem is nagyon mertünk közeledni egymás felé, de amikor a haverom vitt minket haza, akkor mondta, hogy úhh most haza megy aztán alszik. Én meg poénból mondtam neki, hogy aludjon csak ha tud, mert úgyis felhívom és felébresztem. Pont akkor szálltam ki a kocsiból (mert először engem dobott ki haver) és akkor vágott vissza, hogy úgyis megszerzi a számom és ő majd felébreszt. Én meg a kocsiból kiszállva mondtam h nem kell megszerezni és benyögtem neki a számomat. Másnap rám írt facen, Hogy elfelejtette a számomat adjam meg neki. megadtam neki én meg elmentettem az övét és onnantól alakulgatott a dolog. 9 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást :)
2011. nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szemezés

sok beszélgetés

sok alkohol

egy virág

egy csók

2011. nov. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szereztem meg, hogy nem akartam megszerezni görcsösen, csak egyszerűen kedves és érdeklődő voltam.
2011. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!