Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltók erről? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltók erről? Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Egy suliba járunk. Bejelöltem neten, visszajelölt. Kb 1 hét után rámírt, beszélgettünk, másnap odajött hozzám. (Ez volt 3 napja) Most volt egy bál. Ott pedig többször összenéztünk, és mosolygott, köszönt is. Később odamentem hozzá...de eléggé el volt foglalva a zenével, és nem igazán foglalkozott velem, ezért mondtam neki, hogy én megyek, de ha gondolja, majd még beszélünk. Elég szar kedvem lett.Ráadásul még pluszban egy csomó lányt is megtáncoltatott, igaz a csoportjából. Csakhogy pont előttem. Meg két lánynak mondta is, h csinosak vagytok...és pont mellettem álltak. Aztán egyszer csak felkért engem is. De valamiért később mégis kedvtelen voltam...mert eléggé tetszik, és rossz volt látni, hogy ott táncoltatja a lányokat, meg elsétál előttem 100 szor, de nem jön oda. Aztán a vége felé már egyedül álltam...és akkor odajött hozzám, kicsit beszélgettünk. És mondta, h szomorúnak tűnök... Szerintetek ebből lehet valami? Vagy egyáltalán tetszhetem neki tényleg? Mert annyira nem értem néha....5 napja beszélünk....és nem is akarom sürgetni, csak az esélyre lennék kíváncsi...
2011. nov. 25. 14:32
 1/2 guilelessgirl17 ***** válasza:
100%
ne sürgesd , még a végén megijed és még annyira se fogod érdekelni mint most :/ ha tetszel neki hidd el keresni fog :$ csak lehet várja a megfelelő alkalmat arra hogy leszólítson .^^ én még várnék vele :) sok sikert
2011. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hagyd, hogy kialakuljon. Most vonulj vissza a "megfigyelő" álláspontba, ne lógj a nyakában, de a szemkontaktust keresheted, rámosolyoghatsz sokszor, stb.

Ha bejössz neki, egy idő után nem fog megelégedni ennyivel, megkeres majd. :D Szintén sok sikert.

2011. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!