Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság azoknak a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság azoknak a pasiknak van csak esélyük barátnőre szert tenni akik nem csúnyák? És ha az illető csúnya és nem is gazdag, akkor kegyetlenül esélytelen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 14:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
attól hogy még csúnya vagy gazdag még lehetsz!
2011. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Vannak lányok akiknek csak szép kell, vannak akiknek csak gazdag.Ezekkel nem tudsz mit csinálni de a tobbinél lehet esély.Ha egy srác nem szép és nem gazdag akkor valami olyat kell tudia amit a tobbi nem.Erteni kell a nokhoz.Tudni mikor mit kell mondani, tenni.Megkulonboztetni az egyes típusú noket mert mindegyikhez más hozzáállás dukál.A jo hír hogy ezt meg lehet tanulni!!!A nagy casanovák ezt mind tudják. Az interneten is vannak hasznos tudnivalok, konyvek is vannak Csábítási trukkok férfiaknak vagy valami hasonlo címmel. Interneten is olvastam hasonlokat.En no vagyok és elcsodálkoztam hogy bizony sokminden úgy van ami le van írva és használhato.Szoval olvassatok, tanuljatok, figyeljetek és probáljátok alkalmazni.Elobb utobb bejon:-)
2011. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
"Vannak lányok akiknek csak szép kell, vannak akiknek csak gazdag." Eddig igaz, de olyan nincs, akire egyik se igaz.
2011. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Van csak nem találtad meg.Ez pont olyan mint hogy minden pasinak csak a szoke, magas,175cm magas nagymellu nok kellenek 90-60-90 es méretekkel és senki más.Igen, vannak ilyen pasik akiknek csak ez kell.Ehez képest rengeteg fiút látok átlagos sot kifejezetten csúnyácska novel párban, kapcsolatban, házasságban.Egy dolog az elmélet, más dolog a gyakorlat.Ha egy fiút tényleg minden lány visszautasít ott nem feltétlenul a kulsejével van gond.Lenni kell valami más oknak is.Legkonnyebb ráfogni hogy azért mert csúnya vagyok és csoro
2011. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
17:26 Jóképű fiúkat csúnya lányokkal én is sokat láttam már. Csúnya fiút bnővel viszont még soha.
2011. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 David82 ***** válasza:
4-es válaszoló. Bepróbálkoztál, de lehet, hogy nem jók a módszereid.
2013. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, utolsó. A jó módszer ugyanis az, h jól kell kinézni.
2013. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!