Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság azoknak a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság azoknak a pasiknak van csak esélyük barátnőre szert tenni akik nem csúnyák? És ha az illető csúnya és nem is gazdag, akkor kegyetlenül esélytelen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 14:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

ma 14:54


Sajnos tök így van, ahogy leírtad! :(

2011. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Sztem barátkozni szoktak a csúnya fiúkkal is, ott tényleg a belső számít. Legalábbis engem általában úgy utasítanak el, h utána még barátkozni szeretnének.
2011. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
igen,engem is
2011. nov. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
ha a 3. kategória a legjobb a csajozásban,akkor hogyan válhatnék olyanná?
2011. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Simán 3. kategóriássá válhatsz. Legyen nagy dumád, ezt lehet fejleszteni, legyél kigyúrt, ezt is lehet pl szteroidokkal fejleszteni, ja és persze legyél gazdag. Ezt nem tudom hogy lehet fejleszteni, az nem sikerül sehogy sem nekem.
2011. nov. 27. 15:05
 16/27 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem a szőke herceggel jöttem össze.


A srác első körbe nem tetszett. De barátnak jó volt. Mikor megismertem lett egyre fontosabb a számomra. És az idő előre haladtával egyre szebb lett. Szóval a belső értékével fogott meg. És nem fogtam mellé, mai napig együtt vagyunk.


Amúgy még nem találkoztam csúnya pasival. Szóval nem tudom, milyen s az a bűn ronda férfi.


22/L - és köszönöm a kérdést -.-

2011. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, te vagy a ritka női példányok egyike, aki a barátját kiemelte a barát zónából a pasija zónájába. Csak az a baj, hogy a többi lányok nagy része nem ilyen. Beskatulyáz rögtön.
2011. nov. 27. 15:24
 18/27 anonim ***** válasza:
63%

UNALMAS!!! Tényleg még csak cirka több száz tök ugyanilyen kérdés volt csak az elmúlt napokban, mikor kiírod, automatikusan kidobja neked ezeket, de elolvasni luxus, kiírod te is, kell egy különbejáratú önsajnáltatás...



Még mindig nem a "csúnya" emberek nem kellenek senkinek, hanem csak ti! És azért, mert a fejetekben van valami probléma, csak egyszerűbb a csúnyaságra fogni.

Bár szerintem ugyanaz a pár ember irkálja ki mindig ezeket, aztán ugyanaz a pár áll le velük vitatkozni, így most nem fogok belekezdeni, tessék visszaolvasni, talán sikerül.


Azt viszont még mindig nem tudom, hogy ezzel mégis mi a célotok, mert hogy jó nem sül ki belőle, az biztos. Igen, nem lesz nőtök, minek ezt bizonygatni 7/24? Nincs jobb dolgotok?

2011. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a fiúkat és a nőtársaimat lenézve, egyik nem sem tudja mit akar igazán. Mindig van egy trend, ami megmondja mi a módi. De eztán meg kétségbe vannak esve, ha nem műkszik a dolog.


Szerintem nincs ronda férfi (legalább is én még nem találkoztam ilyennel). Az igaz, hogy a képzeletemben más férfi élt mint a párom, de azt is tudtam, hogy milyen férfi mellett lennék boldog. És ahogy megismertem a barátom jöttem rá, hogy Ő a FÉRFI, aki nekem kell.


Sok nő nem ismeri magát sem, nemhogy megismerje a másikat. De van normális is. Csak ők éppen nem hírdetik magukat.


Nekem kimondottan tetszett ,hogy a barátom szépen lassan, fokozatosan közelített felém, úgy ahogy a Kis Herceg szelídítette meg a rókát. Adott időt eldönteni, hogy mit akarok, és tisztába jönni az érzéseimmel. Nem egyik napról a másikra lettem szerelmes. De ő adott időt nekem is magának is. Én boldog akartam lenni, és azt is tudtam, hogy mindenki a maga boldogságának a kovácsa. Én adtam egy esélyt ennek a kapcsolatnak, mert úgy éreztem ő férfi aki érti az a törékeny dolgot, amin a párkapcsolatok múlnak.

Örültem neki, hogy nem májerkedik, nem üt meg nőt, hogy hazakísér a randi után, hogy figyelmes velem, hogy szépen beszél velem, és hogy mindent megad ami erejéből telik. De számomra pont ezt jelenti a férfi.


22/L

2011. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Az a poén, hogy hiába bizonygatjuk, hogy nem csak a helyes pasiknak van esélye(nekem pl egy se vot helyes, pedig már volt egy pár) ti nem hiszitek el....pedig elég lenne szétnézni az utcán, máris látnád, h nemcsak Adoniszok mászkálnak kézenfogva az utcán.Természetes, hogyha csúnya vagy, és Claudia Schifferre vágysz, kell, h legyen benned valami extra.Nem feltétlenül a pénz, hanem mondjuk okos, feltörekvő, humoros, lehengerlő stb.Ha viszont hétköznapi vagy, akkor érd be a hétköznapi csajokkal.Ez oda-vissza működik, a suli nagymenője se fog egy szürke egér csajt választani magának.Sajnos ez így van.De ez nem jelenti azt, hogy lehetetlen csajt találni, nagyon sok lány van, akinek ugyanez a problémája és örülne egy olyan srácnak, aki lehet, h nem Brad Pitt, de attól még vannak jó tulajdonságai, és lehet h neki pont ő tetszik.
2011. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!