Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti ez estben hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ez estben hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Abban az estben ha egy srác közeledik felétek és nem jön be de nem szeretnétek megbántani akkor Megadjátok a mobilszámotokat?

Felhívjátok a fiút?

Megadjátok a címeteket?

ha eltűnik x időre akkor keresitek pl valamilyen alkalomkor pl születésnap?

Ha bizonytalankodik akkor megnyugtatjátok, hogy nem szórakoztok vele?


avagy nem kínlódtok és ha kezdetben nem is szerettétek volna megbántani, de nem érti a "jelzéseiteket" akkor elkülditek?


Ha esetleg a fiú kér titeket, hogy ha nem jön be ( és mondjuk tényleg nem!) akkor mondjátok meg neki és eltűnik az életetekből és nem keres titeket akkor elkülditek? Vagy irkáltok sms-t, hogy nem erről van szó?


Persze lehet én vagyok totál önbizalom hiányos..ki tudja...


előre is köszönöm válaszaitokat!


2011. nov. 28. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:
A közeledik felétek: egyértelműen tudomásotokra hozza, hogy tetszettek neki mint nő és komoly kapcsolatot szeretne. A hölgy nem tini!
2011. nov. 28. 13:39
 2/6 MariskaHargitai ***** válasza:
Mondd meg az igazat! Mindkettőtöknek jobb lesz.
2011. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen igazat? Én vagyok a fiú!!!
2011. nov. 28. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán nem jön be akkor nem adom meg se a számom se semmi mást és nem mutatok érdeklődést iránta. Például beszél hozzám, de másfelé nézelődök, és nem igazán reagálok a mondandójára. Ebből le szokták szűrni hogy nem érdekelnek, anélkül is hogy mondanom kéne.

Vagy mondjuk megkérdezi hogy van-e pasim akkor azt válaszolom hogy nincs és nem is szeretnék. Ez is egyértelmű szerintem.

2011. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam :-))


Mostantól akkor nem bizonytalankodok..csak anno megcsaltak azóta nem hiszem el, hogy bejövök a csajoknak..de ezek szerint neki csak bejövök.

2011. nov. 28. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem így. Bár az nincs kizárva, hogy játszadozik.
2011. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!