Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyiben rontja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyiben rontja egy srác ismerkedési esélyeit a csálé és sárga fogazata? Illetve a kettő közül melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne.
2011. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Háááát....:) Engem mindkettő zavarna. Melyik a rosszabb? Erre nem tudnék válaszolni. Nekem egyetlen egy fogam van ami nem áll szépen és amiatt nem merek teli szájjal vigyorogni, csak mosolygok, vagy takarom..:) Amúgy mindkettő ellen lehet tenni. Fogszabályzó ill. fogfehérítő.


L

2011. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csálé :D:D:D:D:D

Srác, ha annyira sárgák, menj egy egy fogfehérítésre. De komolyan... Nem hiszem, hogy százezrekbe kerülne egy ilyen.

2011. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem érdekel, csak ha rohadt, vagy hiányos.

Az,hogy nem fehér és nem szabályos marhára hidegen hagy.

2011. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A sárgán könyebben lehet segítenifogfehérítéssel,úgyh inkább acsálé zavarna jobban.
2011. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem előreállnak a fogaim, ezt szóvá is teszik

hát azért hosszú távon mégiscsak kegyetlen lenne ha csak ezért nem tudnék nőzni

2011. dec. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szájhigiéniáját elhanyagoló emberrel való csókolózásnál undorítóbb dolog kevesebb van! Talán csak a Zen mester protkó koktéljának és a hajléktalan zoknija kiáztatott levének a megitatása undorítóbb ennél!


Bár érdekes módon láttam már büdösszájú gyerekkel is csajt, de én nagyon nem értem azt a lányt! Sokszor már beszélni sem lehetett azzal az emberrel a bűztől, nemhogy a csaj még csókolózzon is vele!


Kívánom h az igénytelen büdösszájúak sose jussanak nőhöz!

2011. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Zavaró, de attól még lehet rendes valaki.

Melyik a rosszabb: szerintem a sárga fog mert azon "könnyű" változtatni. Esetleg mosni kellene, káros szenvedélyek kizárva (cigi). Meg persze azért is rosszabb a sárga szín, mert a csáléságról nem tehet az ember, de erre is van megoldás, a fogszabályzó.

Van egy nagyon jó fogkrém, a Colgate Max White, ennek tényleg van fehérítő hatása.

2011. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18:31-es vagyok. Most láttam csak hogy valaki írta, hogy nem kerülhet százezrekbe egy fogfehérítés.. Ez baromság. én a legrendesebb, legolcsóbb fogorvosnál is 50 ezerért láttam, és nem hinném hogy mindenkinek van ennyi "felesleges" pénze, hogy csak úgy kifehéríttesse a fogát.
2011. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindkettőnél az a kérdés, hogy mennyire. Ha egy kicsit csálé a fog, az egyáltalán nem gáz. Még helyes is sokszor. Sokkal gázabb, ha valakinek olyan szabályos, mint a műfogsor (pl. Rékasy Károly). Sárga, háát... a szürke elviselhetőbb. Az embernek alapból nem hófehér a foga, nem elvárás, hogy az legyen. Csak akkor gáz, ha nagyon sárga.
2012. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!