Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyiben rontja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyiben rontja egy srác ismerkedési esélyeit a csálé és sárga fogazata? Illetve a kettő közül melyik a rosszabb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 23:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Van egy férfi, elég rondák a fogai, rohadtak.

Sokáig nem láttam, mert nem mosolygott úgy, hogy láthassam, csak diszkréten. Nagyon beleszerettem, aztán mikor megláttam a fogait, kicsit illúzió romboló volt... De ennek ellenére nem fogom azért nem szeretni, mert nem szépek a fogai. Ha szeretem akkor azzal együtt is szeretem.


Az sem mindegy viszont, hogy milyen mértékben sárgák vagy mennyire csálék. Ha nem rontja túlzott mértékben az összhatást, akkor nem zavar. Viszont ha büdös, az már nagyon zavaró.

2012. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem speciel egyáltalán nem visszataszító, ha valakinek nem teljesen szabályosak a fogai (persze bizonyos korlátokon belül), sőt! Volt egy barátom, akinek az első foga kicsit el volt fordulva és én nagyon szerettem. Lehet szexepil is. Ellenben amikor sárga, az nem szép, mert szerintem az ápolatlanságra utal, ami viszont egyenesen visszataszító tud lenni....

25/N

2012. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
engem inkább a sárga, de nekem a genetikám miatt és menni is fogok csak le kéne hogy szedjék a fogszabim.ès fènyleg hülyesèg, hogy nem százezrek mert annyi.
2015. aug. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!