Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nőnek azt mondom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek azt mondom, hogy nagyon csinos akkor ő azt hiszi hogy tetszik nekem vagy azt hogy milyen udvarias vagyok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 09:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, h te tetszel-e neki, meg h milyen szinten van az önbizalma.
2011. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azt hiszi: tényleg csinos!
2011. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha csinosnak tartod, akkor megalapozott a feltételezése, hogy tetszik neked. elvégre még ha udvariasságból is mondod, egy elb.aszott sminkre ami nem tetszik, csak nem mondod rá hogy mennyire csinos..
2011. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha ismer téged, akkor abból következtet jó esetben. tehát ha én tőled azt hallom, hogy folyton minden nő külsejét dícsérgeted, akkor nem hiszem, hogy engem azért mondod, mert tetszem neked. Hanem mert vagy túl udvarias vagy, kényszeres udvariaskodó, hogy ezáltal kedveljenek, esetleg tök mindegy alapon dícsérsz mindenkit, hgoy végre egy nő szóba álljon veled.


Ha nem vagy egy nyálas dícsérgető, hanem tényleg nagyon ritkán mondod valakinek, hogy csinos. Továbbá tényleg akkor mondod, ha éppen kivételesen csinos az illető, akkor az jó lehet.

Ez esetben én ezt semmiképp sem venném udvariaskodásnak, mert utálom ha dícsérgetnek, főleg udvariasságból. Tehát vagy elkönyvelem annak, hogy tényleg sikerült az átlagosnál csinosabb lennem aznap. Vagy ha emellett egyebet is mond, mint pl hogy pont ilyen nőt keresek... Akkor már elhiszem, hogy tetszésből mondja.


De ez én vagyok. Más nő meg más.

Az átlagnő elvárja a dícsérgetést. Az átlagférfi tudja ezt, ezért úton útfélén dícsérget. És ha egyszer is elfelejt pozitív megjegyzést tenni hímalanyunk a nőnek, (mondjuk mert éppen annyira rikítóan öltözött fel, hogy a férfinak tényleg annyira nem tetszik, hogy elfelejt dícsérgetni...), na akkor jön a nyafogás.

Tehát az átlagnő elvárja és udvariasnak fog tartani. Ha tetszel neki, akkor vérmérsékletétől függ, hogy tetszést vél e felfedezni szavaidból.

2011. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem mondanék semmi mást csak azt, hogy nagyon csinos vagy.

Akkor mit hisz ?

Nagyon ritkán mondom egyébként ezt.

2011. dec. 6. 10:52
 6/19 anonim ***** válasza:

én akkor azt hinném, h csinos vagyok. :))


amúgy megköszönném és konstatálnám, h igen, akkor tetszem neki így...hát én is mondok olyanokat, h jó így a hajad, vagy tetszik a pulcsid...akkor ebben az is benne van, h tetszik így. mi ebben a fura?

2011. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
szerintem az egészen más.
2011. dec. 6. 17:50
 8/19 anonim ***** válasza:
de miért?
2011. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Pulcsi , Haj, és hasonlók ezek általános dolgok szerintem.
2011. dec. 6. 21:04
 10/19 anonim ***** válasza:
na jóó, de...mit lehet dicsérni egy fiún? érted, egy lány nem mond olyanokat, hogy de csinos vagy...mondjuk azt mondhatom, h de jól nézel ki...na és akkor megint ott vagyunk, az tényleg azt jelenti, h tetszik nekem. na így már rendben?
2011. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!