Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nőnek azt mondom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek azt mondom, hogy nagyon csinos akkor ő azt hiszi hogy tetszik nekem vagy azt hogy milyen udvarias vagyok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 09:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
rendben.
2011. dec. 6. 22:30
 12/19 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolnám, hogy tetszem neki.:) Bár amilyen alacsonyan van az önbizalmam, sztem nem lennék biztos a dologban, nem hinnék neki. Mindenesetre jól esne a dícséret mindenképpen.
2012. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha egy ismeretlen nőnek: sztem arra fog gondolni h tetszik neked

Ha egy ismerősnek: itt nem olyan egyértelmű, veheti normál bóknak, vagy kedves megjegyzésnek. Azért az biztos, hogy rájön, h nem 100%-ban közömbös számodra.

Én mondjuk az ismerős csajoknak, ha nagyon csinosak aznap, v látványosan kelletik magukat a vadiúj ruhájukban, akkor mondom h milyen csinosak. De ha valaki mindig csinos, nem mondom mindennap. Azt valszeg félreértené :)

2012. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
szerintem azt, hogy tetszik neked.
2012. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nem hinném egyből, hogy tetszem az illető pasinak (illetve nem hinném, hogy akar is valamit), csak azt, hogy csinosnak talált, jó rám néznie ott és akkor. Nem komplikálom túl ezeket, az ilyen kis bókokat megköszönöm, mosolygok, aztán ennyi. Jól esik amúgy.
2012. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
A 15ös hozzászólóval értek egyet. Ez csak egy bók, megköszönöm, de nem gondolok egyből olyanokra, hogy tetszem az illetőnek.
2012. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Arra gondolok, hogy kaptam egy bókot, ennyi. Nem következtetek arra, hogy tetszem az illetőnek.

21N

2013. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez egy bók, azt fogja leszűrni hogy kedves vagy.
2013. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha nekem egy fiú azt mondja, hogy csinos vagyok vagy szép, ha tetszik nekem az illető ha nem, csak annyi jön le, hogy milyen kedves, hogy megjegyzi, és persze jól esik.:) Ennyiből nem fogok arra gondolni, hogy akar valamit. Persze ha sokat mondogatja meg minden, akkor már gondolok arra is, hogy esetleg tetszem neki. :)
2013. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!