Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tul sokan kedvelnek... mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul sokan kedvelnek... mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy pasim akivel nagyon joba vagyok...De tul sokan tapadnak ram....es nem kopnak le semmi penzer aztmondjak hogy en vagyok az eletuk xerelme es varnap amig megjon az eszem...Ezt nembirom tovabb a baratom is kezd feltekenykedni...Es ha elhagy?Mit tegyek?
2008. márc. 25. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan már:) Minden dekoratív nőnek vannak hódolói még akkor is ha van párja. Ha szereted a párod akkor nem is veszed komolyan ezeket, egyszerűen elhajtod őket:) Érezdtesd a barátoddal hogy csak ő kell neked, senki más. Akkor ő is megnyugszik majd. Ne fogd fel ezt ilyen tragikusan, jót tesz a női hiúságodnak. Ha biztos vagy a párod iránti érzéseidben akkor nincs gond.
2008. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Éreztesd a pároddal hogy neked Ö a legfontosabb, ne keltsd benne azt az érést hogy másnak (azok közül akik tapadnak rád) lehet esélyük!!! Jobb ha biztos benned és akkor tuti nem hagy el ;)
2008. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
koxy...de mar montam neki mi minden percben egymas mellet vagyunk de meg ugyis...
2008. márc. 26. 06:59
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Az EGOdbol vegyél vissza..mást nem tehetsz!xD
2008. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ja, ja, kisebb arc! Ne félj, nekem nem vagy szimpatikus!
2009. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
ÚÚÚÚ de nagy probléma, szegénykém... Kisebb egó, kevesebbet illegesd magad mások előtt, és máris jobb lesz!
2009. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Én is sok srácnak tetszem, és nálunk ez nem probléma, mert nem mondom el neki, nem idegesítem feleslegesen. nem kell mindent tudnia a bartáodnak... Ennyire egyszerű.

16/L Honey

2009. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
pff-.- ego mindenek felett..hidd el nekem sem vagy szimpatikus :)
2009. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy egy menetre jó lennél náluk kislány, az nem azt jelenti, hogy kedvelnek. Ne legyél ennyire elszállva magadtól!
2009. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Kezeltesd az egodat és kevesebbet dobd be magadat másoknak, ha kapcsolatod van. Jó esetben elhagy a pasid és majd talál egy kevésbé közkedvelt lányt, aki mellett nem lesz oka féltékenykedni.
2009. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!