Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyeK? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyeK? Nagyon féltem a barátságunkat!

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm, nagyon jól elvagyunk, de az a baj, hogy én nagyon féltékeny vagyok amikor mással beszélget. Most például átment a volt legjobb barátnőjéhez( ő volt az első igazi barátnője) , hogy együtt készüljenek egy dolgozatra.(én nem tanulok olyan tantárgyat, azért hozzá). Ő azt mondta nekem, hogy nem lesz azzal a lánnyal már soha olyan jóban mint velem. De mi van ha nem így lesz és mégis szeretne még barátkozni vele?Az a lány már megpróbált párszor kitúrni engem. Mi van akkor,ha újra kialakul tanulás közben a régi barátság én meg egyedül maradok? :( olyan rossz volt,amikor ma elbúcsúztunk suli után ő meg a másik lánnyal ment tovább haza tanulni.Igaz, megígérte, hogy telefonál este, de akkor is szörnyű. Főleg úgy, hogy nem biztos,hogy tanultak,mert az a lány akihez ment a barátnőm, belépett egy közösségi oldalra ma délután amikor elvileg tanulnak. Mi van akkor ha titokban barátkoznak,úgy, hogy én ne tudjam és ne legyek féltékeny és inkább azt mondják, hogy tanulnak?? Szörnyű volt,még a könnyeim is folytak annyira féltem a barátságunkat. Mit tegyek ez ellen? Azt még tudni kell, hogy a barátnőm nagyon kötődik hozzám, de nem én voltam az életében az első nagy barátság. Nem akarok mindenre rákérdezni nyíltan, mert nem szereti ha féltékenykedek,úgyhogy tőletek várok segítséget. előre is köszönöm! 17/L
2009. máj. 15. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

oh my god...

egy kérdés: véletlen nincsenek leszbikus hajlamaid?O.o

2009. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem vannak, mert ha nem, nagyon gáz lenne ez az önzőség!
2009. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
már csak azért is kérdeztem (1. vok) mert a "Randizás" kategóriában van XD
2009. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jajj, rossz helyre írtam, bocsi.. :D nem vagyok leszbikus, egy kicsit se, csak nekem sosem voltak barátaim, ő az első, és ezért féltem a barátságunkat.
2009. máj. 15. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
amindenit:D, és ha szakít veled a másik lány kedvéért? :O
2009. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor gáz, mert szerintem ez önzés vagy beteges ragaszkodás egy másik emberhez.

Nem lehet olyan, hogy vki csak a te barátnőd, és mással nem foglalkozhat!! Ha nem mondod neki, akkor is megérzi, és akkor biztos, hogy "ejt".

Ebben a korban különben is jönnek-mennek az meber "legjobb" barátai, főleg a lányoknál.

2009. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 18:35-ÖS! Ha nem tudsz értelmes választ adni a kérdésemre akkor inkább semmit se írj!! A többieknek meg köszi
2009. máj. 16. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!