Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátomba, hogy tudassam vele, ha féltem a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek vele lenni és amikor egy társakágban vagyunk, gyakran csak vele beszélek(személyes kérdések, ilyesmi) és gyakran megdicsérem az ingjét is, de nem tudom ő mit érez. Az biztos h független.
2010. dec. 8. 15:24
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Tuti ami tuti, beszélgettek úgyis eleget, kérdezd meg mit gondol ő erről. Mond el neki. Ha barát, megért és felogja mit akarsz, még akkoris ha ő esetleg nem. Ha pedig nem akarja, legalább megpróbáltad. Hajrá!
2010. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
vagy az egyik, vagy a másik.
2010. dec. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
kezd el nagyon buzgón vele lenni ölelgesd meg puszi meg minden :D
2010. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Stockon, köszönöm az ötletet, tehát szerinted ne várjak, hanem lépjek minél előbb? De hogyan, milyen szituban a legnagyobb az esélye h igent mond? Erre van 5leted?


3. válaszoló,sajnos nem merem megölelgetni csak úgy. A fizikai érintkezés elég ritka köztünk, néha a lábaink találkoznak, vagy olyan közelről szól hozzám h bizserget a jelenléte, de még sose adtam neki puszit vagy ölelést. Ha viszek neki ajándékot és átadom, akkor megvárjam h puszit ad-e vagy tegyem én?

2010. dec. 8. 15:49
 5/29 anonim ***** válasza:
adj nyugodtan :D de ezentúl köszönésnél is mehet a puszi :D meg az ölelés nem haragszik meg érte nyugi
2010. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Várni ilyen esetben a legkevésbé sem ajánlatos szerintem. Egyszercsak azon fogod kapni magad, hogy egy másik lány ül az ölébe. Ez még akkoris rossz érzés, ha amúgy neked nemet mondott volna, viszont utólag sose tudhatod meg mi lett volna ha....? Tehát várni nem érdemes, ne törődj a nemleges válasz lehetőségével, csak az igenre koncetrálj és mosolyogj sokat. Nagy gond nem lehet. Hajrá!
2010. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Attól is félek, h ugye nagyon hiányzik ha nincs velem és ezért találkozáskor túl sokat foglalkozok egyedül vele. Az baj? Ja és le kéne vhogy választanom a baráti társaságunkról, hogy néha kettesben legyünk, csakhogy nehéz mert az osztálytársaim és nagyon okos, ezért elfoglalt. Köszi az eddigi ötleteket, majd próbálkozom.
2010. dec. 8. 16:04
 8/29 anonim ***** válasza:
ne félj :) nincs abba semmi rossz ha egy barátunkat megszeretgetjük :D
2010. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

stockton, köszi a jó ötleteket, megtudhatom a nemed? Jó lenne tudni, hogy ez egy fiú vagy lány gondolata, mert ugye nem egyformán gondolkodik a 2 nem.


Az ajándékkal tudok vmire utalni, van ötletetek?

2010. dec. 8. 16:11
 10/29 anonim ***** válasza:
de hidd már el hogy abba nincs semmi ha csak megpuszilod és megöleled :D ha kettesbe vagy vele vagy reggel mondod neki hogy hiányoztál meg ilyenek :D
2010. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!