Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintem nem a pénz minden!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem a pénz minden! Ti, hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy a pénz a minden , szerintem meg ez egyáltalán nem így van ! A családommal eléggé lentről kezdetük de mára eljutunk oda, hogy egész jól élünk. Szerencsére nem változtam meg , a pénzem ami van mind saját erőből keresem még soha nem kértem kölcsön ! ( igen dolgozom suli mellet ) Régebben mikor kiderült, hogy milyen az anyagi hátterünk hirtelen nagyon sok ,,barátom,, lett , illetve a csajok is szinte rám tapadtak. Idővel új városba költöztünk, és kipróbáltam azt, hogy egyáltalán nem mondtam semmit , hogy milyen is az anyagi helyzetem. Azóta vannak igaz barátaim akikre lehet számítani , egy csomó szép lánnyal ismerkedtem meg ennek ellenére, hogy azt hiszik nem élünk olyan jól. Tehát a pénz nem minden ! Ha van pénzed boldogságod nincs csak is hamis barátok és olyan nők akik a pénzedre hajtanak rád és nem te kellesz nekik. Sok olyan tanácsot olvasok, hogy ha nem nézel ki jól legyen sok pénzed majd akkor jönnek a lányok. Igen ez igaz , de hiddel nem te fogsz kelleni hanem csak is a vagyonod. Ha önmagad tudsz lenni , gondolok arra, hogy jó szívű vagy van önbizalmad akkor olyan lányok is megtalálnak akiknek nem a pénzedért hanem TE magadért szeretnek . Ti, hogy látjátok tényleg ennyire pénzközpontú lett a világ vagy van boldogság azon kívül ?
2011. dec. 9. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
tündér mese :D
2011. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10:49-es Ebbe nem értem mi a tündér mese ? Nem kötelező nekem hinni, csak leírtam , hogyan látom ezt a világot . Inkább egy picit elkeserítő , hogy ennyire pénzközpontú lett a világ !
2011. dec. 9. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Hidd el csajozáshoz ez IS kell,kommunikáció és külső,ha ezek meg vannak akkor nyert ügy.

Fontos a zsé nagyon is.Nem a pénz boldogít de amit vele tehetsz az igenis boldogít,mindent lehet már pénzért kapni.

Én csak tudom,mondhatom én is jól állok,azon vagyok milliárdos legyek,lehet valaki lehülyézz,de nekem ez a legfontosabb meg az egészség,meg a szex,ezek legyenek meg.


24F

2011. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a lányok a pénz után mennekXD Fontos nekik a külső, de a pénz mindent söpör:) Hogy valósítsa meg álmait, ha nincs hozzá pénz? Dolgozni nehezebb. A pénztől jófej leszel ez tuti.
2011. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező!


Én akármiben lefogadnám, hogy egy olyan srác aki határozott, de normális sokkal hamarabb tudna szerezni barátnőt/nőket mint aki elkezdené mutogatni a húsz ezreseket mint egy balfék a nyílt utcán, és én azt egy szóval nem mondtam, hogy ne lennének olyan emberek akiknek a pénz mindennél fontosabb, de ettől függetlenül is sok normális ember van (attól függetlenül hogy ki, ki szerint hogy néz ki)

De egy valamibe mindenképpen belekötnék!

A nők nagy része akkor sem megy oda egy férfihez ha nagyon helyesnek gondolja, és az, aki a sült galambot várja, az ne panaszkodjon hogy egy nőnek sem kell!

Nem is azzal van a baj, ha egy férfi nem megy oda egy nőhöz sem, mert nem akar semmilyen kapcsolatot, hanem azzal, amikor valaki fosik szerencsét próbálni, és utána meg, így meg úgy a pénz.... ezen azért úgy szerintem, érdemes elgondolkodni....


22/f

2011. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Volt a 2 srác, akik blogot is írtak erről, hogy átlagos külsővel milyen gyorsan és eredményesen megy a csajozás, ha virítja a lóvét...
2011. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15:14-es ! Nagyon jól látod a dolgokat. Én is azt vettem észre, hogy sokan nem is mernek próbálkozni a lányoknál , hanem rögtön elkönyvelik , hogy csak is a pénzre mennek, mintha ezzel védekeznének , hogy csak is ezért nem sikerült csajt szerezniük.
2011. dec. 9. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos jól látja?:) Nincs pénzem, de próbálkozom. Én meg így könyveltem el. Látom, hogy a pénzeseknél ott vannak és hozzám hasonlókhoz meg nem. A facebookomon egy lány ismerősöm se lájkol, de másnak hihetetlen, de lájk szinte minden.
2011. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!