Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz ha van egy fiu és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha van egy fiu és tetszik és el szeretném hivni moziba? Vagy jobb az ha ő kérdezi meg? De ő azt hiszi, hogy mással megyek.

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 19:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsii koncertet akartam mondani
2009. máj. 16. 19:53
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz. hivd el ha ahhoz van kedved.
2009. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
koncertre simán elhívhatod! mondd azt, hogy nagyon szeretnél elmenni, de nem ér rá egyik barátnőd sem.:D vagy ha csak így simán elmered hívni az is jó:)
2009. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne hívd el simán, az a legtöbb fiúnak azt az üzenetet küldi, hogy rá akarnak akaszkodni. Nem szeretik, ha nem ők kezdeményeznek. Hívd el úgy, hogy ne tűnjön kezdeményezésnek: szerintem jó ötlet az egyik előttem szóló tanácsa: mondd azt, hogy a barátnőd lemondta, és nem akarsz egyedül menni, van-e kedve veled menni.

Engem pont így hívott el annak idején egy srác (osztálytársam). Koncertbérletről volt szó. 4-5 alkalommal mentünk el együtt. Máig jó emlék maradt, pedig nem akartam a sráctól semmit, csak jólesett, hogy én most egy fiúval megyek valahova. Valószínűleg ő is így volt vele. Jó volt, mert nem volt úgy beállítva, hogy mi most randizunk. Sokkal természetesebb volt így. Sok sikert!

2009. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Az tényleg igaz, hogy a fiúk nem szeretik, ha rájuk akaszkodnak, de szerintem ez nem lenne az, nyugodtan rákérdezhetsz,igaz ez attól is függ, milyen viszonyban vagyok most. A másik, hogy ha tetszik és esetleg később kiderül, hogy neki is te, akkor lehet valami a dolgoból. Jó lenne ezt azonnal "hazugsággal" kezdeni hogy a barátnőd nem ér rá?Nem hinném... hívd el, aztán legfeljebb nem megy. Legalább megtudod, hogy is áll ő "hozzád" .
2009. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Háth szerintem ne hívd el! Az eggyértelmű kezdeményezés akármit is találsz ki! Az úgy szép ha ő hív el!
2009. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Le fognak pontozni, de szerintem nyugodtan hívd meg. Nincs abban semmi. Ne "mássz rá", csak legyél kedves. Ha pedig ő tényleg csak koncertre akart menni veled, akkor vedd tudomásul, hogy nem akar tőled többet. Ennyi. Nehogymá' a 21. században kötögetve kelljen várni a fehér lovon közlekedő királyfira...


28/l

2009. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el!Most egyelőre te vagy az aki akar valamit a sráctól.Ha mindig arra várnál h az jöjjön hozzád aki neked bejön akkor mikor lesz egy normális "egymásratalálásotok...Menny,hívd el,és majd ott beszélgettek,ellesztek,és majd ő meg megteszi a lépéseket a csókhoz...Én pl egy félős srác vagyok,a barátnőm kezdeményewzett,és már 2 éve együtt vagyunk,és nem veszem rámakaszkodásnak...
2009. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

am....a barátnőmet hivtam el csak ő le mondta és tegnap meg kérdeztem a srácot nem hazudoztam neki csak ugy meg kérdeztem és azt mondta, hogy nagyon örül, hogy elhivtam =) és eljön=)


de koncerten már nem én fogok kezdeményezni...mert szerintem az már nagyon nyomulós lenne...de remélem jó lesz

de szerintetek is jobb ha nem nyomulok??

2009. máj. 17. 16:07
 10/12 A kérdező kommentje:

és milyen ruhába menjek??

ha megkérdezi, hogy ez randi akkor mit mondjak??

2009. máj. 17. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!