Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok valami jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok valami jóképű gyerek, de eléggé sportos testem van, jó ruhákban járok (panama cipők, boss dzsekik stb) és fehérek a fogaim (fogfehérítés volt) akkor elég sok csajnak bejöhetek?

Figyelt kérdés
Van egy jó közepes beszélőkém is, nem vagyok nagyon visszahúzódó.
2011. dec. 20. 17:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek, hogy a cipőd meg a fogaid színe miatt járnék veled. Beképzelt, felszínes, metrószexuális (direkt írtam így) pasinak tűnsz.


23/l

2011. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
gyökér -.-
2011. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
elég szar ez a cipő már ne haragudj
2011. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
amugy elég proli lehetsz ha ezt nevezed te az egyik legigényesebb férfi cipőnek :D
2011. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak szétoltani, de ha magas szinten űznéd a metroszexualitást, tudnád, hogy a csináltatott cipők (öltönyök) a legjobbak, konfekciót vegyenek a... Persze a dzsekiknél, pólóknál stb. ez nem játszik. Hiába a ruha, a fehérített fog, meg a kidolgozott test, ha nincs egyéniség, önálló gondolkodás (egyáltalán: gondolkodás) mellé...
2012. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó neked. Én amikor gyerek voltam, se karóra, se bicaj. Mások kinőtt ruháit kellett hordanom. Még középsuliban is. Nagyon megalázó volt. Sokan lenéztek miatta. De félárvaként sok választásom nem volt. 18 as szülinapomra senki se gratulált. Volt akinek még bulit is szerveztek a szüleik. Nekem semmi sem volt. A ruha sokat tesz. Márkás ruhában a csajoknak is jobban bejöhetsz. A duma meg, hogy a jellem a fontos? Hát az is, de próbálj eladni egy fehér papírban, és egy jól megtervezett csomagolásba bújtatott terméket. A fehér a kutyának se fog kelleni. Mindenki a csomagolás alapján ítél. Ha szép akkor kibontanak, és megtudják mi van belül. Ha ronda figyelembe se vesznek.
2014. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!