Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan gyözhetném le a félénks...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyözhetném le a félénkségemet?

Figyelt kérdés

Az utcán általában szapora léptekkel,a talajt bámulva megyek,szinte olyan mintha menekülnék.Ha valaki megszólít megijedek.És persze ha egy srác valami csoda folytán a szemembe néz zavarba jövök és félre nézek.Persze ennek oka van,de így semmi esélyem egy normális kapcsolatra...

Mit tehetnék?


2011. dec. 21. 17:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
hm az más tészta, a külsőddel semmi gond, szép lány vagy, bár kár hogy a sapi ennyit takar, és még divatos is ;)jah és még egy tipp azért, mert magácska, nyuszifül, próbálj ne ilyen pasit keresni :) és akkor majd felpörget téged is ás tádá ;)
2011. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Az osztálytársaimmal én merek beszélni-4 éve ismerem őket-

bár a legtöbb szünetet a könyvembe temetkezve töltöm.(vagy házi írással :D)Amiért a fiúk állandóan beszólogatnak...:/

Az az alapvető problémám,hogy ránézni sem merek senkire,nemhogy úgymond tudatosan pasizni...

Köszönöm a kedves hozzászólásokat.

2011. dec. 21. 23:07
 13/35 anonim ***** válasza:

hüha pedig tényleg szép vagy O.o

pszichokönyvekbe kezdj bele 1-2be, nálam beválltak depi ellen, ez ellen is be fognak, vagy ha hardcorabb segítség kell ott a pszichodoki. De nem hiszem hogy ennyire szörny lenne a helyzet, maradj a könyveknél. Volt már barátod? 18 lehetsz am, eltaláltam?:P

előző F18

2011. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

16 múltam augusztusban. :)

Nem volt még barátom,nem járok el sehová csak lovagolni meg kutyát sétáltatni/kutyasuliba.

De ha szerintetek szép vagyok akkor miért kötnek belém állandóan?Pedig a legtöbbekkel egy szót sem váltottam...

Köszönöm a válaszokat :)

2011. dec. 22. 09:19
 15/35 anonim ***** válasza:

lehet nem azért kötnek beléd, hanem mert vmit rosszul csináltál/mondtál. És különben sem kell arra koncentrálni hogy más milyen negatív kritikát mond rád, gondolj arra hogy vannak barátnőid akik kedvelnek. Ha az egész világ lenézne de lenne néhány ember aki szeret már megéri boldogan élni! Nyilván érzékenyebb fajta vagy, régen én is ilyen voltam, most már érettebben érzékelem a körülöttem lévő világot. Belém meg azért kötnek mert sz@r a memóriám, nem vagyok olyan nagy arc, és mert álmodozó vagyok mivel a képzelt világ sokkal érdekesebb, ha nincs mit csinálni inkább bambulok (órákon, buszon főleg)

előző F18

2011. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszönöm.
2011. dec. 22. 19:15
 17/35 lacikaaaaa ***** válasza:

Ejha, tényleg csini vagy...

16 múltál.. Lesz kapcsolatod, még teljesen ráérsz ne aggódj emiatt.

Ha a közelemben laknál elhívnálak egy sétára, beszélgetésre.

De az fix hogy nem a közelemben laksz :).



Ja bocs 20/F.

2011. dec. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

:)

Murphy törvénye,vagy valami extrém helyen élsz??

Igazából azért aggódom mert úgy érzem átnéznek rajtam...

de akkor megpróbálok nem aggódni.

Köszönöm a választ.

2011. dec. 23. 08:37
 19/35 anonim ***** válasza:

Ne írd ám meg véletlenül sem, hogy merre laksz, én is arra várok.:D

Egyébként én is hasonló vagyok mint te, csak fiúban. A képed alapján nem is vagy olyan félénk, én pl. nem mernék így linkelni magamról képet. Amúgy a kabátod nekem nagyon nem tetszik, nemtudom miért. Valahogy a színe... bárki venné fel, nekem nem nézne ki jól. Meg valahogy a szád egy picit a szememnek furán áll, de lehet ez csak ezen a képen ez így sikerült. Egy picit még talán a sapka is fura nekem, de lehet azért mert nem sűrűn látok ilyet, de nem is baj, hogy te ilyen vagy, nem vagy "tucatlány". Mással nincs bajom, és amúgy tényleg jól nézel ki.:) És 16 évesen egyátalán nem vagy elkésve azzal, hogy barátod legyen. Nekem pl. még most sincs, és nem is volt soha barátnőm, pedig nem 16 vagyok már.

21/F

2011. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Pesten lakom.:)

Tudom,hogy nem vagyok elkésve nem ez az alapvető problémám.

Köszi a választ.

2011. dec. 23. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!