Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan gyözhetném le a félénks...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyözhetném le a félénkségemet?

Figyelt kérdés

Az utcán általában szapora léptekkel,a talajt bámulva megyek,szinte olyan mintha menekülnék.Ha valaki megszólít megijedek.És persze ha egy srác valami csoda folytán a szemembe néz zavarba jövök és félre nézek.Persze ennek oka van,de így semmi esélyem egy normális kapcsolatra...

Mit tehetnék?


2011. dec. 21. 17:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Pest azért nem a világvége de nem is Kecskemét környéke ahol én lakom. Hát ez nem jött be, pedig szívesen találkoztam volan veled.:)
2011. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 lacikaaaaa ***** válasza:

A válaszodra a kérdésem : murphy törvénye. :D.

De viszont lehet hogy felköltözök Pestre :D. Ha úgy alakul megkereslek :].

20/F

2011. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 lacikaaaaa ***** válasza:

Mindez január 6.-án derül ki hogy költözök-e.


Előző :D.

2011. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Mjad küldj egy mailt,ha gondolod...
2011. dec. 23. 14:40
 25/35 lacikaaaaa ***** válasza:
Küldök hát. Még ha nem is pasijelölt lennék, de legalább lenne ismerősöm ott fent ha úgy alakul! :)
2011. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 lacikaaaaa ***** válasza:

Még mindig én vagyok :D :

A fő kérdésedre a válasz csak annyi lenne hogy az első kapcsolatod után valószínűleg le fogod küzdeni ezt.Valahogy én is így voltam mint te de az első megadta a lökést.

Szóval csak fel a fejjel, szerintem szép is vagy ami minden bizonnyal csak előny arra hogy meglegyen előbb vagy utóbb az a kapcsolat :).

20/F

2011. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Már éppen kezdtem elhinni ,hogy valahogy kinézek erre egy pasi egy beszólással tönkretette az egészet,tulajdonképp egéz délután emiatt sírtam(és komolyan sírtam!)

Az a baj hogy túl bizonytalan vagyok és félek megbízni másokban.Így szerintem el sem hinném,hogy minden hátsó szándék nélkül közelítene felém akárki(hátsó szándékkal már közelített).

Köszönöm a tanácsot :) De ehhez egy olyan pasi is kell...

2011. dec. 23. 22:15
 28/35 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy ennyire befolyásoljon mit mondanak, főleg nem egy jött-ment pasi, -akit még csak nem is ismersz- véleményére adj aki csak beszólni tud. Emiatt felesleges sírnod. Szép vagy hidd el! Mi itt páran úgynézem elég jó fejek lehetünk a valóságban is, igaz minket sem ismersz, de inkább nekünk higyj! Állj a tükör elé, nézz bele, és mondogasd "szép vagyok", még nem próbáltam de állítólag működik. Az jó, hogy nem feltétlen bízol meg másokban, de akinél érzed azt, hogy segíteni akar, engedd egyre közelbb magadhoz. Persze itt is érhetnek csalódások, nagyon jó színészek vannak aki fűt fát igérnek, aztán miután megkapták amit akartak (szex) már nem is érdekled őket. Okosan kell barátkozni, és megpróbálni belátni a fiú agyába, vajon mi is a valós szándéka.

Az "olyan" pasit is biztosan meg fogod találni. Lehet nem most, lehet nem is holnap, de idővel biztosan. Lehet hogy az itt irogató 20/F lesz az aki talán felköltözik Pestre. Nem tudhatjuk előre, de sok sikert! Ilyenkor úgy átölelnélek, csak úgy barátilag, hogy nyugodj meg, semmi probléma, minden jobb lesz egyszer, és megprobálnék segítni tanácsokkal ellátni. De utálom a nagy távolságot!

21/F

2011. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

:D Nagyon kedves vagy.És igazad van,tényleg jófejek vagytok.Képzeld én idióta még képes voltam bocsánatot kérni tőle ,hogy így nézek ki.....

Komolyan nagyon jól jönne egy "védelmező",egy barát akivel mindent meg lehet beszélni,és megvéd ha kell.

köszönöm szépen,tényleg,mindenkinek :)

2011. dec. 23. 22:43
 30/35 anonim ***** válasza:

Így van, ezaz, fel a fejjel! Ne kérj tőle bocsánatot ha nem érzed szükségesnek, legyen önbizalmad, mondd ki amit gondolsz, ne félj tőle, ő is csak egy ember!

Én személy szerint nagyon szívesen segítek, és adok tanácsot ha tudok. Én ilyen félénkebb típus vagyok/voltam, de sikeresen próbálok változni, mivel tudom milyen rossz érzés ez és a hasonló dolgok. Mikor nincs önbizalmad és mindenkiben egy estetleges ártó szándékú ellenséget látsz, nem tudsz megnyílni senkinek, vagy nincs egy haverod aki megvéd, beszélgethetsz vele, nagyon rossz.

Te ugye pesti vagy, a nyugati pályaudvar megvan merre van? Még lehet tudnánk éppen találkozni is ha benne vagy megszervezzük, olyan régen voltam már Pesten amúgy is, meg legalább nem egyedül tévedek el.:)

2011. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!