Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Karácsonyi ajándékként megcsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándékként megcsókolni az osztályomba járó csajt?

Figyelt kérdés

Elég jól kijovunk, rendes, sokat húzzuk egymást, sokszor meg tudom nevettetni, sok a spontán olelés a részérol, párszor már kerultunk csókgyanús helyzetbe. Sose voltunk kint még egyutt, nem chetelunk. Egyukunknek sincs párja. Gondolkoztam azon, hogy Karácsony elott (holnap) csak úgy odamegyek hozzá a suliban, amikor nincs senki a kozelben, megolelem és megcsókolom.

Tegnap megkérdezte negyedkomolya, hogy mit kap tolem Karácsonyra. Na akkor úgy gondoltam, megvalósítható az otlet.


2011. dec. 21. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet. Tégy így!
2011. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Lesz itt pofon ököllel.
2011. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A pofon nagyon is kitelik tole, és elég jó sungja van. :D
2011. dec. 21. 21:32
 4/12 anonim ***** válasza:
hajrá :)
2011. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Napkiraly ***** válasza:
majd meséld el
2011. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Okés, visszafogta magamat olelés-puszi-puszira. :D

Majd talán januárban, ha újra látjuk egymást. :D

2011. dec. 22. 14:00
 7/12 hujeakielolvassa válasza:
besz@rtál?
2011. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne a suliban menj oda hozzá, ha akarsz tôle valamit! Ha meg bizonytalan vagy, akkor csak húzódj hozzá közel, és ha érzed, hogy most meg kell tenned, akkor megteheted. Érezni fogod... Mi ugyanígy voltunk tavaly, csak legjobb barátokból indultunk. Régóta tetszettem neki, a karácsonyi bulin kihívtam, és amikor odaadtam az ajándékot (egy jönyvet) akkor megölelt, én magam elé húztam, és néztem őt. Ilyedt arcot vágott, annyira aranyos volt, akkor megcsókoltam. Azóta együtt vagyunk.
2011. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ölelés, puszi-puszi ---> csók

Hajrá öcsi

2011. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem harmadikban megcsókólt egy dilis srác, és azóta kerülöm, de én személy szerint nem örülnék, ha megcsókólnának. Ha valaki megcsókolna, akkor egyszerre rúgnám tökön, és vágnám pofon. Nekem vannak fiú barátaim, de egyik sem a szerelmem. Lehet, hogy csak barátként tekint rád.
2011. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!