Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most nézem ezt a randizás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nézem ezt a randizás dolgot a zone club-on! A csajhok azt mondják, hogy nekik elsőre eldő, hogy kell-e a pasi, nekik csak akkor kell ha van szerelem első látásra. A fiúk máshogy vélekednek, ők előbb meg akarják ismerni a lányokat. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
A fiúknak nem annyira fontos itt a külső, vagyis így van beálíltva, és előbb meg akarják ismerni a csajokat, még a másik nem csak akkor hajlanbdó ismerkedni, ha fullra bejön a pasi és elsőre érzik, hogy szerelem lehet a dologból. Kezdek aggódni, hogy a dokumentumfilm nem ferdít és tényleg elsőre eldöntenek a nők egy pőasival kapcsolatban, minden szó nélkül.
2011. dec. 24. 23:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam még a Zone Club-ról. (Pár éve nincs tv-m.) Megnéztem a honlapját: "A Zone Club a mai, modern nőknek szóló, egyedülálló, érdekes szórakoztatást nyújtó életmód csatorna. "

Lefordítom marketingesről magyarra: A Zone Club hülye díszpics@knak mondja meg, hogy mi a trendi.


Ha készítek 100 kis riportot, akkor abból legalább 5 különböző igazságtartalmú filmet lehet összevágni. A riportok helyszínével már lehet is manipulálni a "felmérést".

Nem mindegy, hogy a BME előtt vagy egy diszkóban érdeklődünk a Fresnel-egyenletekről.

2011. dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A vicc az,hogy BME előtt sem tudnának többet.
2011. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Sztem attól h a szerelem nem rögtön alakul ki az nem azt jelenti h csak az instant a jó (bár barátnőm első látásra belémszeretett)
2011. dec. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem emberfüggő, de aki a külső alapján dönt, az szerintem hosszú távú kapcsolatot ritkábban tud kialakítani.

19L

2011. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!