Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme elképzelt ideálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elképzelt ideálok után futni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés...de azért én megkérdezem... :D

Szinte mindenki számára létezik az álompasi/álomnő akit még tinikorában elképzelt magának.

Mi történik, ha megtaláljuk, de valami folytán mégsem lehet a miénk?

Sajnos ez történt velem is. Találkoztam Vele, de foglalt, és az is marad. :(

Mit lehet tenni ilyenkor?

Adjam fel az elképzeléseim, és álljak hozzá másképp? Szükség van egyátalán ideálokra?


Köszi mindenkinek! :)

18/L


2011. dec. 26. 23:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%
ne kergess álom képeket.
2011. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Énis elsőnek az ideálok után futottam,mindhiába esélytelen volt,mindig csak barátok maradtunk. Feladtam énis,mostmár nem futok a legszebb csajok után,a belső értékek jobban érdekelnek mostmár 19F
2011. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
am nincs tökéletes, max csak olyan lesz aki közel lesz hozzá
2011. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet... :)

Pont a napokban bizonytalanodtam el én is e téren. Megismerem egy srácot, akire azt tudom mondani, tökéletes (itt nem csak a külsőt értem), de sajnos már jóideje kapcsolaban van.

Eszemben sincs közéjük állni, szóval, marad a szingli-élet...

Vagy keresek mást...

2011. dec. 26. 23:45
 5/32 anonim ***** válasza:
46%
Azt azért ne mondanám, hogy nincs értelme :) Én is megtaláltam, és foglalt volt, de mostmár azért foglalt, mert az én párom :D Én se hittem régebben, hogy van ilyen, de mostmár tudom, hogy létezik :) Persze tudom, hogy erre nagyon kevés az esély, nem akarlak biztatni semmire, mert nem tudom, hogy milyen a kiszemelted kapcsolata. De szerintem ne add fel az elképzelésid. Mert, ha lejjeb adod az igényeid, akkor elképzelhető, hogy lesz egy jó kapcsolatod, de hiányozni fog valami, ami miatt nem lehetsz boldog.
2011. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Hát, már együtt vannak egy ideje...

Meg amugy se szeretném tönkretenni a kapcsolatát. Nem mondom, ha valami egyéb oknál fogva szakítanának, nem próbálkoznék be nála, de így inkább mégse. Nekem se esne jól, ha minden szép és jó, elvagyunk, de egyszercsak jön valaki és lenyúlja a pasim. :/

Igen, tudom. Valami mindig hiányozna...

Csak így meg elég tanácstalan vagyok...

2011. dec. 27. 00:14
 7/32 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem csak a szeme meg a haja színén érted, hogy az álompasi, hanem jól érzed magad vele, akkor nyomulj rá. De ha barátnője van, csak szépen lassan. Nem lehetsz tekintettel a kapcsolatára, mert akkor örökre egyedül maradsz, a normális pasik ugyanis mind foglaltak.


23/L

2011. dec. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Hogy együtt vannak egy ideje, az még nem jelent semmit. Azt kellene kinyomozni, hogy milyen az a kapcsolat, mielőtt lépnél valamit.
2011. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked az ideális?
2011. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

sztem csak azért ne érd bekevesebbel, mert egyszer nem sikerült....

21/L

2011. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!