Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme elképzelt ideálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme elképzelt ideálok után futni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülye kérdés...de azért én megkérdezem... :D

Szinte mindenki számára létezik az álompasi/álomnő akit még tinikorában elképzelt magának.

Mi történik, ha megtaláljuk, de valami folytán mégsem lehet a miénk?

Sajnos ez történt velem is. Találkoztam Vele, de foglalt, és az is marad. :(

Mit lehet tenni ilyenkor?

Adjam fel az elképzeléseim, és álljak hozzá másképp? Szükség van egyátalán ideálokra?


Köszi mindenkinek! :)

18/L


2011. dec. 26. 23:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
89%
Uram atyám, milyen nők vannak itt? forog az agyam a baromságaitoktól. Nyomuljon rá arra a pasira aki kapcsolatban van? Ha már ti ezt tennétek, akkor sem illik másik lányokat a rosszra csábítani!
2011. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%
bírnám ha az egyik ilyen csaj faszijáról lenne szó...:D:D hahha hülyep*icsák vagytok mind:)
2011. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%
AZ "álom" pasik mind kapcsolatban vannak. A hülye k*rvák nyomulnak kapcsolatban levő pasikra. Most gondolkodjanak a kommentelők, hogy ki kicsoda. :-)
2011. dec. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Amennyi ember létezik a világon, elképzelhető hogy van olyan pasi aki neked annyira tetszene hogy elképzelni sem tudnád, csak sajnos ez nem ilyen egyszerűen működik, hogy élete során mindenki találkozik mindenkivel....
2011. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

6:37-nek! Nem akarok senkibe belekötni, (vagy személyeskedni) csak pont egy kissé téveszmés dolgot hoztál fel, amire úgy éreztem hogy érdemes lenne valamit írnom...


Tudod az álom pasiknak is több "felosztása" van, egy részük kapcsolatban van, vagy házas, vannak akik minél több p*csát akarnak meghajtani és nem szeretnének házasodni, de van olyan részük is: akik szeretnének házasodni, de ők meg nem akarnak szexelni meg házasodni, ha egy nőt "csak" kedvesnek és szépnek tartanak, ha nem éreznek semmi különlegeset, és van olyan részük is akik egész egyszerűen félnek kezdeményezni.... és amiatt nem jönnek össze senkivel, tehát nagy téveszme az hogy minden csinos nőnek ás jóvágású pasinak lenne kapcsolata, sőt...

persze ez azért kicsit relatív dolog is, mert akárkivel megtörténhetne olyan hogy két akármilyen csinos nőtől vagy két férfitől két teljesen különböző véleményt hallana a saját kinézetéről...


Az ideállnak semmi értelme, mert lehet hogy megismerkednél olyan valakivel aki mindenben az ellentéte lenne (majdnem mindenben :)) de a rózsaszín ködből mégsem tudnál kilátni....

Ha neked az a srác annyira tetszett hogy minden másodperedben még most is rá gondolsz és sírsz, akkor azt mondom hogy sz*r ügy, de ha egyszerűen csak az volt róla a véleményed hogy jó pasi, akkor azt nem kell sajnálni.


22/F

2011. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

Nem szeretném tönkretenni a kapcsolatát, hiszen azt sem tudom, tetszenék-e neki egyátalán...

2011. dec. 27. 10:58
 17/32 anonim ***** válasza:

Én hasonlót éltem át amit te most és sajnos rá kellett jönnöm, hogy hosszútávon ez nem jó. Sokáig mindig csak a legjobb csajok érdekeltek és csak ő utánuk futottam de nem sikerült egyet sem, utólag látva nem rajtam múltak a dolgok hanem egyszerűen mindig rossz helyen voltam rossz időben.

ma már nem idegeskedek az ilyen helyzeteken annyit,nem éri meg mert attól csak rosszabb lesz.

Azóta fejben feladtam, és már nem futkosok olyan szekér után amiről messziről látom, hogy nem fog felvenni...

2011. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
előzőhöz: 21 vagyok
2011. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Neked is köszi! :)

Nem a könyék leghelyesebb srácait szoktam kinézni magamnak egyébként. Azok a tipikus helyes pasik nem is anyira jönnek be.

Csak volt egy elképzelésem még kislány koromból (14), ami valahogy azóta se tud változni...

2011. dec. 27. 13:03
 20/32 A kérdező kommentje:

Na, ezt jól megmondtam! :D

Elképzeltem az ideális pasit 14 évesen, és azóta is azt keresem.

(így érthetőbb)

2011. dec. 27. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!