Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért elég mai lányok legnagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elég mai lányok legnagyobb részének ha külsőleg jó a pasi, és már dobják is szét a lábukat?

Figyelt kérdés

Tisztelet az ide írkáló lányoknak:), akiknek nem számít a külső:)?!

Meg még 1-2 józan eszű lánynak a nagyvilágban. De a többségnek 14-25 közöttieknek, elég ha csak egy pasi pl így néz ki(csak egy példa, de ilyen vagy ehhez hasonló) [link]


és már reflexszerűen nyitják is a lábukat. Az sem számít, ha két szót nem tud értelmesen elmondani, de mivel kirakatbábu, így már elég, hogy hónapokon keresztül oda-vissza legyen érte a lány. Az sem számít ha olyan buta mint egy tuskó, és tahó mint egy kocsmatöltelék. Sőt ezek lassan már erények is, nem kizáró tényezők.


2011. dec. 29. 16:26
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Sok lánynak egy ilyen pasi, csak olyan mint pl egy tűzpiros Aston Martin. Otthon áll a garázsban, vagyis csak elvan a fiú mint a befőtt, de mikor menni kell buliba, akkor beleül vagy kézen fogva megy feszíteni vele, hogy lássa a többi csaj, hogy neki milyen jó.
2011. dec. 29. 16:39
 12/46 anonim ***** válasza:

"hogy 20 jobb csajból kb 1 aki nem ilyen"


Ja...szóval a nő ne válogasson, akkor se tegye szét a lábát jó pasinak, ha megteheti, de te azért csak szép lányokra nézel rá...

Hogy is van ez?

Baromi idegesítő, hogy minden pasi itt visít, hogy a nők csak a helyes pasikat nézik meg. e persze ők sem néznének rá egy csúnyább lányra...

2011. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem a szép lányokat, hogy ilyen kategóriásak mint ezek a fiúk. Hanem átlagosan szépek. mint pl itt:
2011. dec. 29. 16:46
 14/46 anonim ***** válasza:

A külső a fontos a mai világban és ezt meg is értem! Ahogy mindenkinek! De ezzel nem tudunk mit kezdeni! Igen nem vok egy vonzó srác és ezt is elfogadtam! Bár tőlem telhetőt mindent meg teszek, hogy jobban nézzek ki! Most nem akarom a nőket kritizálni vagy más ism-t tenni! Csupán rá kellene jönniük arra, hogy ez nem minden! oké szeretnének büszkén végig menni az utcán a a pasijukkal, de vajon többet adhat nekik egy ilyen pasi vagy nem? Én a mondó vok h nem ! :D


19f

2011. dec. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

[link]


pl ilyen átlagos lányokra gondoltam. ezekhez még oda mernek menni a fiúk, de egy ilyen lány is simán ad jeleket egy olyan pasinak mint amit legelőször belinkeltem. Őket nem érdekli, ha sokkal jobb a pasi mint ők nőből, akkor is maguknak akarják. Nem véletlen, hogy a férfiak pl egy Rihanna koncerten nem őrjöngenek annyira, mint pl a lányok egy Bieber(csak hasra ütöttem) koncerten. Vajon miért? Mert kissé eltorzultak az elvárásaik.

2011. dec. 29. 16:50
 16/46 A kérdező kommentje:

,,Én amondó vagyok, hogy nem."


Én is így gondolom, de a lányok legnagyobb része máshogy gondolkozik úgy látom.

2011. dec. 29. 16:52
 17/46 anonim ***** válasza:
Mert felszínesek. Nem a többségük, hanem minden lány.
2011. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

[link]


Pl ez az énekesnő is,(volt ma már egy ilyen kérdés róla)mindig váltogatja a pasijait, és midig ilyen pasit talál magának. Ezek szernt ez tök természetes, hogy egy pasi így nézzen ki.

2011. dec. 29. 16:56
 19/46 anonim ***** válasza:

Nekem mindig elmegy a kedvem, ha kibukik, hogy hülye.

Valahogy utána nem is olyan szép. Ez édes kevés. Persze az ember szeme kívánja, hogy a fenébe ne kívánná, de a normálisabbja elfordul tőle, ha kiderül, hogy egy idióta. Én is ismerek ilyen srácot, azt szoktuk rá mondani, hogy "megszólalásig jól néz ki" :D Szegény rettentő hülye, de elég jól néz ki. Viszont nem igen van nője, ezt nem bírja elviselni csak egy hozzá hasonló értelmi képességekkel rendelkező.

2011. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem ezt a rengeteg visítást.

Elhiszem én, hogy vannak olyan lányok, akikhez ha oda megy egy helyes srác, már mennek is szopni vagy széttenni a lábuk, de vhogy nekem egy ilyen sincs az ismeretségi körömben. Talán azért, mert értelmes emberekkel barátkozom?

Nem rég beszélgettem a párommal ilyesmiről. Pont arra jutottunk, hogy a legtöbb nőnek baromira nem elég, hogy ha vki jól néz ki. A nők többségének a szexhez érzelem kell. Lehet én is elfantáziálgatok magamban arról, hogy jön egy jó testű, helyes pasi, akivel szexelünk egy jót, de attól még nem tenném meg. Ahhoz előbb meg kellene ismernem, és csak akkor mennék bele, ha belsőleg is megfelelne. (Nyilván ez akkor lenne érvényes, ha nem lenne párom....)

Ezzel szemben a férfiak elég nehezen tudna ellenállni egy lánynak. Mert férfiaknál meg az a ritkább, hogy a szexhez érzelem is kell nekik. A legtöbb inkább csak "üríteni" akar, hajtják az ösztönei.


Nem egy barátnőm van, aki átlagos, értelmes, kedves, okos, már nem is 15 éves, mégsem volt még barátjuk. Pedig ők sem a szőke herceget várják ám a fehér lovon.

Csak hát úgy tűnik

2011. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!