Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csaljam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csaljam el?

Figyelt kérdés

Nos a lényeg, hogy a barátom legjobb haverjának nagyon tetszik az egyik barátnőm és találkozni szeretne vele, de úgy, hogy megkértek engem, hogy csaljam el egy randira, hogy így négyen legyünk, de erről a barátnőm mit sem sejtsen ("véletlen" találkozzon a sráccal...).


Mit mondjak a barátnőmnek?

Kicsit parázok attól, hogy ki lesz akadva rám, hogy én beszerveztem neki egy randit, ami persze nem így van, mert nem én találtam ki ezt...:P


2012. jan. 4. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

cukorka zsinórra..


szeirntem a csaj egyik barátnőjét kellene beszervezni a dologba és őt megkérni hogy csalja el - a lányra nem gyanakodnak

2012. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt kajálni valahova. Hívd el a barátnődet is és kész.
2012. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rám sem gyanakodna, csak nem tudom milyen szöveggel tudnám elrángatni... Meg már szeretném, hogy legyen valaki, aki tetszik neki és kölcsönös a dolog... Már nagyon rég randizott.
2012. jan. 4. 18:48
 4/7 nielindi ***** válasza:
elmész a barátnőddel valahaova meginni egy kv-t, és a barátod meg a haverja "véletlenül" arra járnak. odahivod a pasikat hozzátok és kész.
2012. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam, csak az a bibi, hogy elég messze laknak ahhoz, hogy véletlen összefussunk velük. :P
2012. jan. 4. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
hivd el moziba, valami normális filmre, hogy meg akarod nézni csak egyedül nem akarod meg moziban milyen jó lenne, olyan film legyen ami nem ciki ugymond, de ami őt is érdekelné... ott előfordulhat hogy véletlenül találkoztok a haverral csak mondjuk ők másik filmre mennének (vagy akár le is cseszheted hogy nem jött el veled)
2012. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem viszonylag egyszerűen ki fogja találni, hogy miről van szó.
2012. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!