Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy lehet hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy lehet hozzátok közeledni, hogy ne legyen túl konkrét és letámadó viszont felkeltse az érdeklődéseteket? (többi lent)

Figyelt kérdés

A kérdés egy komment alapján fogalmazódott meg(elnézést tőle hogy itt másolgatom a kedves válaszoló kommentjét).


"Ez egyéb helyzetekben sem jön be, ha valaki ennyire nyiltan megmondja a szándékát. Nincs benne izgalom, túl nyitott, túlságosan direkt. A legtöbb lány szereti, ha "becserkészik", és ezzel a nyitómondattal túl egyértelművé válik a helyzet, amiből (legalábbis én) szívesebben kilépnek, mert zavarban vannak, még ha tetszene is nekik a srác."


A "Szia, tetszel, megszeretnélek ismerni!" elég konkrét és tolakodó lehet, de akkor mi az, amivel be lehetne cserkészni az illetőt?


Pl kirakatban néz egy ruhát, odamegyek és ezt mondom neki:


Férfi: Áhh, felejtsd el, szerintem ez nem illik a személyiségedhez.

Nő: Miért is? Honnan tudod milyen a személyiségem?

Férfi: Egy ilyen élettel teli mosolyhoz, csak egy vidám személyiség tartozhat. Ezt inkább hagyd meg a besavanyodott özvegyeknek. Persze lehet tévedek. Miért milyen a személyiséged?


Jó tudom, hogy a nők izlését kritizálni egyenlő az öngyilkossággal, de most nem jutott jobb eszembe. xD


2012. jan. 5. 13:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Amit a kérdésben írtál,az túl jól hangzik.Én úgy látom,hogy manapság nincsenek ilyen tökös szókimondó srácok,akik csak úgy odamernének valami épkézláb ötlettel menni egy nőhöz és leszólítani őt!
2012. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Hát én ilyesmivel szoktam "támadni", szóval csak vannak ilyen pasik. Az más kérdés mennyire gáz vagy sem.
2012. jan. 5. 13:32
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Jól kell kinézni. Amit leírtál, az mind mellékes. Hidd el, ha jól nézel ki, nem ronthatod el, ha csúnya vagy, akkor meg semmilyen módszer nem használ.
2012. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
és ha facebook-on van egy osztálytársam akkor mivan?
2012. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Jó ez a szöveg, de ha nekem mondanád ezt, kérdéses, hogy rad neznek-e egyaltalan
2012. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
17/lany
2012. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Mert? Neked az ilyen "nah mi van cica dugunk?" stílus jön be a kreatív helyett?
2012. jan. 7. 14:24
 18/30 anonim válasza:
Jaj nem Uristen dehogy is, csak ez tulságosan megtervezett, valami spontánnak tűnő dolgot találj ki szerintem:)
2012. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Feljebb már mondtam, hogy ez csak egy példa. Ha ott lennél és ezt mondanám neked, akkor mégis honnan tudnád, hogy megtervezett volt, mikor lehet hogy pont ellenkezőleg, nagyon spontán jött!? Sehonnan. Csak úgy elhajtanál, pedig tök spontán vagyok. Látod, ezért lhetetlen közeledni felétek. Ha sablon szöveggel megy az ember, akkor béna, ha spontán éskreatív akkor meg biztos kitervelte és mindenkinek ugyanazzal próbál bevágódni. Nektek tényleg semmi se jó.
2012. jan. 8. 08:47
 20/30 anonim válasza:
Hát...nem annyira nehez, nalam az a nyerő, ha magadat adod, és az, ha jo szoveged van...szinten nyerő......nalam.....
2012. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!