Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán, buszon, ismerkedtél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán, buszon, ismerkedtél már meg lánnyal? (nem utca lány) Ha igen, tartós, laza, baráti kapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
régi albérletnél le szoktak szólítani a lányok a sarokról, nagy mosollyal. de ők lányok voltak az utcáról, pontosabban a sarokról :D
2012. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
buszon próbáltam...az eredménye pedig az lett, hogy majdnem pofon vágott...pedig jó kis csaj volt.....nem passzoltunk.
2012. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösszi eddig majd kort is írjatok !
2012. jan. 5. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem leszólított egy lány, hogy hogy kell eljutni valahova, épp arra mentem, szóval tudtunk beszélni elköszönéskor kértem kaptam számot és azóta többször randiztunk.
2012. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mr Gentleman érdekelne, milyen szöveget mondtál neki, hogy így reagált :D
2012. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nagyon szép lány volt....olyan szempihentető volt nézni.

Csuklós busz volt...én pont a felénél annál a nagy körnél álltam...amikor egyszer csak elkezdett felém jönni sebbel, lobbal...(kicsit meg is ijedtem azt hittem, hogy leszólít)....egyszer csak odaért hozzám és pont akkor kanyarodott a busz ő rám esett gondoltam itt a remek alkalom...lehet, hogy direkt esett rám...megpusziltam a száján....erre ő elkezdi nekem idézem "te nyomorult szemét" aztán emelte is a kezét megijedtem, becsuktam a szemem és féltem, hogy megüt...na, de aztán nem ütött meg...jelzett és leszállt.


őszintén szólva ez volt életem egyetlen próbálkozása lányoknál...azóta semmi.

19F

2012. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

aztaaa... te tökös gyerek vagy :D


én is estem rá néhány hónapja pont csuklós buszon egy srácra, de szerencsére ő nem akart ilyen akciókat végrehajtani :D biztos azt hitte, direkt csináltam :D

2012. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!