Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak! Szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Szeretitek, ha egy lány/nő nyíltan kezdeményez?

Figyelt kérdés

Azaz ha egy nő szemetekbe mondja mindenféle kertelés, habozás nélkül az igazságot, pl. hogy bejöttök neki, elinvitál valahova randizni esetleg szexuálisan provokatív célzásokat is tesz, stb.?


Egyszóval: bejönnek a "harcias" (persze csak mértékkel), kihívó, öntudatos, saját véleménnyel rendelkező, kezdeményező nők, akik tisztában vannak azzal, kit és mit akarnak a pasiktól és az élettől?


A véleményetek mellé lécci írjátok oda a korotokat is.

Köszi a válaszokat előre is!


21/L


2012. jan. 6. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez nekem is nagyon bejön. :)

24F

2012. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bár nem fiúként írom a választ, de én is olyan vagyok mint te, szívesen kezdeményezek, ha olyan helyzet van, de vhogy mindig a félénk, visszahúzódó pasikat találom meg, akik meg pont ezért rámenősnek tartanak és visszakoznak :( már feladtam. Én nem találtam olyat, akinek ez bejönne.

25/L

2012. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nah ilyen se lesz sose sajna:D Nekem kell lépnem ha akarok vmit is az életben:/ Nem teszik elém soha

F18

2012. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én nem örülnék neki ha nyíltan a szemembe mondanád! így te lennél a domináns, jobb szeretem én elhívni a lányokat.

mondjuk nem mintha annyira sok önbizalmam lenne...

talán a legjobb ha megmondod neki meg nem is. ha egy lány roppant kedvesen viselkedik, keresi a társaságom, mosolyog, finoman utalásokat tesz, de még sem mond és tesz semmi konkrétat az tud igazán izgalmas lenni.

így te kezdeményezel, de mégis a fiú lesz a domináns a "férfi", és mindenki jól jár :)

2012. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Letámadhatsz ha akarsz. :)
2012. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!