Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokat az mennyire érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat az mennyire érdekli, hogy egy pasi kopaszodik 30 évesen, de egyébként ápolt és rendesen öltözködik és arcra sem ronda?

Figyelt kérdés
Ezt mi fiúk fújjuk fel ennyire és a legtöbb lányt nem is nagyon érdekli, vagy van miért félnünk emiatt?
2012. jan. 13. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:

nyugi édesapámnak 20 évesen, már csak a fele haja volt meg, mégis meg tudta hódítani édesanyámat.

én most vagyok 20 és nekem is kezd mászni felfelé a homlokom. mégsem undorodnak tőlem a lányok. sőt van egy csodálatos barátnőm

2012. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Az attól függ, hogy mekkora a kopaszodás mértéke. Ha már a fejeden körben van csak hajcsík az zavaró.
2012. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan mértékű, csak két oldalt hullott ki most 29 vagyok. De edzek hozzá, meg egész jó humorom is van(már többen mondták), és nem sajnáltatom magam emiatt. Meg remélem ez csak a tinilányok hóbortja, hogy hajas pasit akarnak maguknak, és egy érettebb 25 körüli vagy feletti lánynál ez már nem lesz annyira fontos. Csak azért kérdem, mert régen volt 2 szép barátnőm is de most egyedül vagyok, dolgozok stb és nem is kezdeményezek. Csak nem tudom ez hogy csapódik le a lányoknál, hogy kevesebb haja van az illetőnek.
2012. jan. 13. 16:52
 4/10 A kérdező kommentje:
De lehet lenyomatom nullással és akkor nem is nagyon látszik, mert szőkésbarna a hajam.
2012. jan. 13. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:
a barátom 24 éves, 2 éve jöttünk össze, és már akkor is kopaszodott...de imádom :D
2012. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom 33, a feje tetején nincs már haj. 3 hónapja jöttünk össze,. Engem egyáltalán nem zavar, sőt, imádom puszilgatni azt a kopasz fejét :D


26/N

2012. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a kopaszodáshoz a tesztoszteronhoz van köze, szal ha azt nézzük akkor férfias is vagy :D

ha mikiegeresen kopaszodsz az nem baj, csak akkor told le nullással ha olyan kipásan, remélem érted :D

2012. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ahhoz van köze, hogy magas a vérben a tesztoszteronszint, a hajhagymák meg erre érzékenyek és elsorvadnak. Csak sok csaj azt hiszi, ez valami betegség, és beteg fickóval nem akarnak összejönni. Pedig köze nincs betegséghez, mert ha az lenne akkor a férfiak kb 35-40%-a ilyen idős korban mind beteg lenne? (mert annyian kopaszodnak 30 körül, felett)
2012. jan. 13. 18:05
 9/10 anonim ***** válasza:
ez nem betegség. kb 14 éves lányok hiszik azt. ők is csak azért mert még nem tartanok ott biológia órán, hogy a hormonokról halljanak. Szóval ne aggódj! Remélem vagy annyira inteligens, hogy nem egy felszínes lánykával állsz le, akit a hajhagymáid száma érdekel.
2012. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Természetesen 29 évesen már kinőttem a 20 alatti lányok hajkurászásából.
2012. jan. 13. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!